Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sobieszyn: Tragiczny wypadek, nie żyją trzy osoby

Utworzony przez Gość, 13 sierpnia 2011 r. o 09:38 Powrót do artykułu
ciągnik miał włączone światła??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litości, jesli nie mysli ten co pisze, to niech mysli korektor:"pasażerowie i kierowca zmarli na miejscu, jedna osoba ...w szpitalu". Przecież to juz cztery osoby, bo pasażerowie to co najmniej dwie osoby, kierowca trzeci i w szpitalu czwarty. W dalszej części notatki kolejne sprzeczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardziej chaotycznie chyba już się nie dało tego napisać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY W KOŃCU Z ROLNIKAMI ZROBI SIĘ PORZĄDEK I ICH SPRZĘTEM ROLNICZYM NIE SPEŁNIAJĄCYM NORM ( WOZY I PRZYCZEPY BEZ ODBLASKÓW I ŚWIATEŁ W KOLORACH SZAROŚCI, CIĄGNIKI Z USZKODZONYMI ŚWIATŁAMI I WIELE INNYCH RZECZY KTÓRE SIĘ WIDZI NA DRODZE ) NIE WSPOMNĘ O UMIEJĘTNOŚCIACH TA PROWADZENIA TAKIEGO SKŁADU CZĘSTO JEST TAK ŻE BEZ UPEWNIENIA SIĘ SKRĘCAJĄ Z POBOCZA GWAŁTOWNIE NA ŚRODEK ULICY. PODEJRZEWAM ŻE GDYBY PRZYCZEPA MIAŁA ODBLASKI TO KIEROWCA BY GO ZAUWAŻYŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doczytaj literacie,że to zdanie jest od internauty, który napisał co wiedział i je zacytowano. To co mieli je zmienic. Jak to warto najpierw pomyslećzanim się coś napisze Potem jest to jak podaje policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągnik był oświetlony, ale co z tego skoro na wozie załadowanym snopkami nie było żadnej lampki ani nawet trójkąta. Znowu brak wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to pisał??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybaczcie ale szybkośc kierowcy volwagena też ma dużo do powiedzenia... Zgineło 3 osoby a jedna jest w stanie krytycznym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruda napisał:
wybaczcie ale szybkośc kierowcy volwagena też ma dużo do powiedzenia... Zgineło 3 osoby a jedna jest w stanie krytycznym...
Dokładnie, kierowca osobówki musiał przeciez zauważyć, ze coś przed nim jedzie ale jak pruł nie wiadomo ile to nie zdążył wyhamować. Kazdy kto jeździ wie jak niektórym się spieszy, nadmierna prędkość, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej czy na trzeciego, jazda na zderzaku, to u nas norma i co tu się dziwić, ze są wypadki i giną ludzie jak wielu kierowców nie myśli nad tym co robi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest słoma, a nie siano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę aby z własnego doświadczenia coś dodać. Kiedyś jechałem w nocy, ciemno, trasa Puławy - Firlej, przez jakieś wiochy z zakrętami. Jadąc zauważyłem delikatnie coś świeci na drodze, zwalniałem ale nagle musiałem odbić na lewy pas bo bym nie wyhamował, dobrze że nic nie jechało. To był ciągnik, ale to nic bo przecież jakieś słabe światła widziałem, tylko nie widziałem długiej przyczepy czy wózka dopiętego do ciągnika, który w ogóle był nie oświetlony, nawet żadnego odblasku czy trójkąta na drodze... Powiem tak, mało brakowało naprawdę, dobrze że nie byłem wtedy w tym wieku kiedy to się miało ciężką nogę i w odpowiednim momencie zacząłem zwalniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny_Gościu napisał:
Ja mogę aby z własnego doświadczenia coś dodać. Kiedyś jechałem w nocy, ciemno, trasa Puławy - Firlej, przez jakieś wiochy z zakrętami. Jadąc zauważyłem delikatnie coś świeci na drodze, zwalniałem ale nagle musiałem odbić na lewy pas bo bym nie wyhamował, dobrze że nic nie jechało. To był ciągnik, ale to nic bo przecież jakieś słabe światła widziałem, tylko nie widziałem długiej przyczepy czy wózka dopiętego do ciągnika, który w ogóle był nie oświetlony, nawet żadnego odblasku czy trójkąta na drodze... Powiem tak, mało brakowało naprawdę, dobrze że nie byłem wtedy w tym wieku kiedy to się miało ciężką nogę i w odpowiednim momencie zacząłem zwalniać.
A światła mijania miałeś włączone? Badanie u okulisty ważne? Jak można nie zauważyć pojazdu(przeszkody) to normalnie nie wiem. Z 30 metrów widać nieoświetlonego rowerzystę, a co mówić o pojeździe..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopek napisał:
A światła mijania miałeś włączone? Badanie u okulisty ważne? Jak można nie zauważyć pojazdu(przeszkody) to normalnie nie wiem. Z 30 metrów widać nieoświetlonego rowerzystę, a co mówić o pojeździe..
Ja potwierdzam! Jak jest ciemno, księżyc za chmurami, pojazd też jest ciemny, to gó*w*no widać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tych tragicznych okolicznościach to szczegól, ale to jest sprasowane siano. Byłem widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
W tych tragicznych okolicznościach to szczegól, ale to jest sprasowane siano. Byłem widziałem.
To jest w takim razie jeszcze jeden szczegół - na dołączonym foto, to nie Ursus C-360, lecz C-330.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....DRAMT.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na moje oko to bardziej mi to przypomina sprasowaną słomę niż siano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy do cholery się szczegółów czerpiacie!! nie wystarczy to ze tyle osób nie żyje??!! to poprostu szok. ;-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupie deb***e czepiacie się siana czy ciągnika wieśniaki jedne. ludzie zgineli a wy dałny się czepiacie. kij wam w ryj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW Rewizja policji w mieszkaniu towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz. Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne. W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych. Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu. Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości. A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...