Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SOR wreszcie doczeka się remontu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2018 r. o 08:33 Powrót do artykułu
remontu ? najpierw zatrudnijcie porządną kadrę lekarzy, a nie konowałów którzy nazywają siebie " lekarzami ", może z 10% lekarzy w " specjalistycznym " szpitalu nadaje się do wykonywania tego zawodu, reszta to przez pomyłkę została " lekarzami " bo nie dostali się na inne kierunki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie SOR SOR-em ale najpierw weźcie odpowiednią kadrę i lekarzy do tej umieralni !!! Tam każdy się boi tego szpitala jak ognia. Ostatnio kuzynka z rodziny miała okazję leżeć w szpitalu w Lublinie na Jaczewskiego mówi nie porównanie z Puławami więc chyba o czymś to świadczy a miała na myśli podejście personelu i wiedzę. Sam sprzęt ludzi nie uzdrowi !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
personel w puławskim szpitalu to nieporozumienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Personel na puławskim SOR-rze to wolałby się kawą delektować niż pacjentów przyjmować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj co prawda to prawda konowaly jakich malo.dzieci lekarzy co musieli pojsc na medycyne a ani ich to ciepli ani grzeje.jeden taki badal mojego meza i to moj maz postawil diagnoze a za 2 dni mial operacje.pan doktor zalecil oklady w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
remontu ? najpierw zatrudnijcie porządną kadrę lekarzy, a nie konowałów którzy nazywają siebie " lekarzami ", może z 10% lekarzy w " specjalistycznym " szpitalu nadaje się do wykonywania tego zawodu, reszta to przez pomyłkę została " lekarzami " bo nie dostali się na inne kierunki
 Hahahahahahahahahah, nie rozśmieszaj nas.. Lekarski był i jest w czołówce kierunków, na które najtrudniej się dostać i najtrudniej skończyć. Sam najpierw skończ 6 lat studiów ciężkiej nauki, rok stażu i 5/6 lat specjalizacji jako rezydent za psie pieniądze, a dopiero później się wypowiadaj. Rozumiem, że Twoja ciężka praca i odpowiedzialność kończy się na wykładaniu palet w magazynie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być masochistą zeby z własnej woli chcieć pracować w SOR .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABC napisał:
undefined napisał:
remontu ? najpierw zatrudnijcie porządną kadrę lekarzy, a nie konowałów którzy nazywają siebie " lekarzami ", może z 10% lekarzy w " specjalistycznym " szpitalu nadaje się do wykonywania tego zawodu, reszta to przez pomyłkę została " lekarzami " bo nie dostali się na inne kierunki
Hahahahahahahahahah, nie rozśmieszaj nas.. Lekarski był i jest w czołówce kierunków, na które najtrudniej się dostać i najtrudniej skończyć. Sam najpierw skończ 6 lat studiów ciężkiej nauki, rok stażu i 5/6 lat specjalizacji jako rezydent za psie pieniądze, a dopiero później się wypowiadaj. Rozumiem, że Twoja ciężka praca i odpowiedzialność kończy się na wykładaniu palet w magazynie?
 Pomału to kto Ci każe iśc na medycynę skoro jest odpowiedzialność i kiepsko płacą ??? Było zrobić sobie kurs kosmetyczki czy spawacza i robić co innego a nie wylewać tu swoje żale a jak skończyłaś/eś to jesteś tam od leczenia ludzi tak jak dupa jest od srania ? A jak nie to sam/a won właśnie te palety wykładać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może bedzie to wreszcie lepiej działać . Byłam z bólem reki który utrzymywał sie z kilka juz dni i mimo ze bylam 5 w kolejce weszłam po godzinie druga godzine czekalam na wyniki badan i na koniec stwierdzili ze jeszcze ortopeda przyjdzie i kolejna godzina . Ortopeda jeszcze kazal jakies badanie zrobic i nastepna godzina mineła. Spedzilaim pół dnia szok podobno XXI wiek jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABC napisał:
undefined napisał:
remontu ? najpierw zatrudnijcie porządną kadrę lekarzy, a nie konowałów którzy nazywają siebie " lekarzami ", może z 10% lekarzy w " specjalistycznym " szpitalu nadaje się do wykonywania tego zawodu, reszta to przez pomyłkę została " lekarzami " bo nie dostali się na inne kierunki
Hahahahahahahahahah, nie rozśmieszaj nas.. Lekarski był i jest w czołówce kierunków, na które najtrudniej się dostać i najtrudniej skończyć. Sam najpierw skończ 6 lat studiów ciężkiej nauki, rok stażu i 5/6 lat specjalizacji jako rezydent za psie pieniądze, a dopiero później się wypowiadaj. Rozumiem, że Twoja ciężka praca i odpowiedzialność kończy się na wykładaniu palet w magazynie?
 no to jebnij tą robote...lekarz z  powołania czy za srebrniki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim to zlikwidować ciasnotę jaka panuje w SOR.Druga sprawa co na SOR robią różnej maści pijaki,narkomani i różny element roznoszący fetor i zarazki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po twoim wpisie można się domyślić, że jesteś " wielkim panem doktorem ", który na trójach i miernotach studia skończył i żal ci dupę ściska, że mało zarabiasz, a niestety z paletami to się grubo mylisz i to bardzo, a i tak jakbym palety nosił to byłbym wartościowszym człowiekiem niż pseudo konowały z naszego szpitala, a i jeszcze napiszę ci słowa motywacyjne wykładowcy na studiach medycznych: " uczcie się, bo jak będą słabe wyniki to będziecie w Puławach leczyć " - i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha, nie jestem lekarzem. Ani nawet nie studiuję tego kierunku, ale doskonale wiem jak wygląda ta ciężka praca i studia. Mówiąc nas, miałam na myśli myślących komentujących :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha, czyli w *** byłaś i gówno wiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwierz wiem bardzo dużo bo widzę to na co dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam mobbingująca pracowników protegowana ulubienica dyrektorka pani menadzer?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przewlekłym bólem idzie się do rodzinnego. SOR- jak nazwa wskazuje- to oddział RATUNKOWY- czyli nagłe przypadki, zagrażające życiu. A niektórzy traktują jak przychodnię i sposób na szybkie zrobienie badań. A później zdziwienie, że tak długo się czeka. Co nie zmienia faktu, że 80 % lekarzy stamtąd wysłałabym na przeszkolenie od podstaw. Pytanie pana doktora nienajmłodszego w tym gronie, do osoby bez macicy - a w ciąży nie jest? Nie wspomnę o tym bezosobowym zwracaniu sie do pacjentów, potwornie poniżającym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarzom z tego soru tesz powinni zrobić remont w muzgach, niekompetentne lenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem pacjentem i kilkakrotnie leżałem w szpitalu,szczerze z roku na rok coraz gorzej!.personel tak miły,że tylko wziąć za łeb i ***nąć o ścianę w szczególności pielęgniarki.traktowanie pacjentów przez personel całkowicie mija się z ich powołaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...