Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spór o reklamę wójta Końskowoli w gminnej gazecie

Utworzony przez jj, 25 października 2014 r. o 13:49 Powrót do artykułu
nie szkoda bo nie będzie rządził- społeczeństwo Gminy Końskowola swój rozum ma i pijaka na urząd nie wybierze.
jaki pijak, jakby nie pił to by usechł :)) haha ja go jeszcze nigdy pijanego nie widziałem?? Moim zdaniem bedzie rządził, bo nikt inny tak dobrze nasza gmina nie będzie rządził jak on:)) Dzięki niemu nasza gmina staje sie coraz ładniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi panie młody. Jak czytam pana komentarze to myślę że powinien pan się podpisywać  JARZĄBEK bo coś za dużo tego łubu-dubu niech nam żyje prezes naszego burdelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie szkoda bo nie będzie rządził- społeczeństwo Gminy Końskowola swój rozum ma i pijaka na urząd nie wybierze.
Poprzyjmy zatem akcję " Nigdy nie jeżdżę po alkoholu" ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi panie młody. Jak czytam pana komentarze to myślę że powinien pan się podpisywać  JARZĄBEK bo coś za dużo tego łubu-dubu niech nam żyje prezes naszego burdelu.
ty buraku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://plurl.pw/katastrofa_na_skrzyowaniu Alkoholik rozjeżdza grupę nastolatków 4 kobiety 3 chłopaków. 3 kobiety nie zyja i 2 facetów. Nagranie z kamery ; /. Co z tą Polską...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto wygrał wybory.Gołębiowski!!! I tak miało być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://plurl.pw/wypa...nym_skrzyowaniu Wypadek na nieoswietlonym skrzyzowaniu 2 osoby zgineły. 6 rannych (dwoje dzieci) Kobieta spowodowała wypadek miała prawie 4 promile alkoholu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ciemny naród Końskowoli głosował na Gołębiowskiego, a w raz z nim na starą nową radę gminy. Nie można tego nazwać niczym innym jak tylko ciemnotą. Wcale nie zdziwię się jak pierwsze uchwały nowej rady to będzię podwyżka pensji dla wójta i radnych, podwyżka podatków. Ech ciemnota.   Nasza Rada Gminy   Jakby rodem  w PRL-u Na jej czele Pani Gosia która z mieszkańców lubi robić łosia Rada, która nic nie radzi Tylko jej wodzowi wciąż w zad włazi   Co wódż sobie zaplanuje To mu Rada przyklaskuje   I tak rządzi niepodzielnie Pięć kadencji na urzędzie     Ps. wierszyk nieco zmodyfikowany ale zaporzyczony z sąsiedniego forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://daa.pl/matka_..._szok_w_okolicy co Tu wiecej pisac. dla mnie szok. dla kogos takiego DOZYWOCIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody przepraszam że bardzo zabolało. Proponuję teraz otworzyć oczy i zacząć myśleć bo tak jak przewidywałem wcześniej już na pierwszej sesji wysoka rada 6 głosami za,1 przeciw, 8 wstrzymujących się (nie bardzo wiem od czego się wstrzymali ale domyślam się że od odpowiedzialności) podniosła niezastąpionemu wójtowi pobory, m.in z twoich podatków do max. możliwej ustawowo kwoty 12 100zł miesięcznie. Na sesji następnej ustali diety dla siebie po 400zł miesięcznie bo teraz nie mogli ze względu na statut . Ciekaw jestem ile będzie głosów wstrzymujących się. Zastanawia mnie tu jeszcze jedna rzecz. DLACZEGO z podobnych względów z-cy przewodniczącego rady gminy poprzedniej kadencji mogli pobierać miesięczne wynagrodzenie? GDZIE BYŁA PANI PRAWNIK? Jeszcze jedno. Zachęcam do lektury protokołów z sesji rady i sprawdzenia jak w sprawie podwyżek głosowali nasi wybrańcy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazio dzięki gdyby nie ty to nic bym nie wiedział. Na stronie BIP Gminy nie ma ani uchwał ani protokolów z sesji. Ja od razu wiedziałem, że tak będzie podwyżki płacy dla wójta i jego świty i pewnie aby patrzeć będzie podwyższka podatków. No cóż jak naród ciemny to głosuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...