Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzają, czy segregujesz śmieci. Jeśli nie, to zapłacisz więcej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 października 2016 r. o 20:12 Powrót do artykułu
"zdarza się, że znajdują tam nawet śpiących bezdomnych" śmiechłem mocno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest prawda niemasz pojęcia to sie niewypowiadaj 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może najpierw miasto lub też prezes Golmento ustawi brakujące pojemniki np. na szkło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: "co przekłada się w konsekwencji na możliwość obniżania opłat dla mieszkańców" Niech mi ktoś odpowie kiedy to w Puławach obniżono opłaty za jakiekolwiek media?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to typowe polskie zachowanie. zero odpowiedzialności za dobro wspólne, zero chęci do nauki (tu segregacja smieci), wsobność, działanie na szkodę innych, na szkodę ogółu, egoizm. ten naród tak ma i zawsze tu będzie za***. korona z głowy niemcom czy holendrom nie spadnie jak segregują. duma polaka nie pozwala na bawienie się w segregację. duma z tego niby pięknego kraju, gdziei widzę wszędzie śmieci: po lasach, po rowach przydrożnych, w górach, w jeziorach. wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najłatwiej postawić "dzwony" i powiedzieć - segregujcie. Czyli co mam u siebie w kuchni też postawić 3-4 dzwony? Staram się odkładać odpady do osobnych worków/reklamówek ale to niestety nie do końca zdaje egzamin. Może czas pomyśleć o innym rozwiązaniu? Np odbiór makulatury bezpośrednio spod drzwi mieszkań. Takie rozwiązania funkcjonują w europie i w cale nie wymagają wysokich nakładów. Jeśli ZUK nie ma pomysłu jak to zorganizować to niech się przyjrzy strategiom takich firm jak choćby ICSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawie jak pracownicy ZUK skontrolują i upomną tych co około 5 rano z okolicznych domków jednorodzinnych przywożą całe bagażniki śmieci i wywalają do śmietników na Sadowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam jak pracownicy ZUK opróżniali pojemniki ; wszystkie posegregowane odpady do jednej śmieciarki z kilku pojemników czyżby z góry zakładali że mieszkańcy wrzucają  tam co popadnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławski system segregacji nie działa. A dodatkowo urzędnicy są niedouczeni i nie potrafią (lub nie chcą) stworzyć odpowiednich regulacji wprowadzających zasady zapisane w ustawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a jak oni to sprawdzają w domkach jednorodzinnych? Przychodzą i proszą aby zajrzeć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no pięknie pis to nawet ludziom w śmieciach grzebie, niedługo będą w d... zaglądać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie stawki co sie plac niechi mniw w d... Pocaluja kiedys placilo sie od pojemnika i bylo ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiory grzebią w śmieciach jest to niewątpiliei patolologia. Najwyrażnij za mało im płaci bóg Jarosław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio w czasie zabierania śmieci na moim osiedlu (obserwowałem cierpliwie, gdyż dźwig z kontenerem zatarasował wyjazd z parkingu) patrzę i oczom nie wierzę. Zawartość wszystkich kontenerów do segregacji a więc: szkło kolorowe, szkło białe, makulatura i plastik lądowały kolejno w jednym kontenerze śmieciarki. Wszystko na jedną kupę. Po co to cale sortowanie ? - zapytało moje dziecko siedząc obok mnie w aucie. Nie umiałem odpowiedzieć. Albo zróbmy jeden kontener na szkło+papier+plastik albo opróżniajmy kontenery np. tylko ze szkłem a potem tylko z plastikiem itd. Albo ... dajmy sobie spokój z tą fikcją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...