Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stanęli na nogi dzięki pomocy ludzi. Ta historia poruszyła mieszkańców całej gminy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 czerwca 2016 r. o 14:54 Powrót do artykułu
jak nie ma kasy niech idzie na ulice a nie biadoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie wiesz jak mi jest wstyd za takich ludzi jak Ty... Życzę Ci żebyś nie był/a w takiej sytuacji jak ta rodzina 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pomogłeś więc nie komentuj i nie obrażaj kobiety bo nikt nie wie co może go w życiu spotkać. Znam takiego co miał ludzi za nic zwłaszcza kobiety samotnie wychowujące dzieci borykające się z trudnym losem a pracujące u niego gdy przeją rodzinny interes, Dziś ukrywa się jak szczur, jego dzieci nie mają przez to ojca, żyją w biedzie, żona wielka niegdyś dama żona biznesmena dziś sprząta u ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he he ... Problemy z pracą? A to ciekawe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyś ty się człowieku urwał z choinki albo nie znasz reali i nie wiesz jak trudno jest o prace w małych miejscowościach zwłaszcza kobietom w pewnym wieku to się nie wymądrzaj bo to ty jesteś śmieszny czy śmieszna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety jest tak, że zawsze się trafi na jakiegoś taboreta, ale nie ma się co napinać. Ja straciłem rok temu nogę a dzisiaj, właśnie dzięki dobrym ludziom, niektórych w ogóle nie znam nawet z nazwiska, chodzę i pracuję. Dlatego wciąż wierzę w ludzi i wiem, że są miliony dobrych osób. A cwaniakom poniżej mimo wszystko nie życzę takich tragedii... życzę więcej wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na 500+ za leżenie rzad ma a dla ludzi, ktorzy znależli się nei ze swojej winy w trudnej sytuacji (pożar, choroba) nie ma, zgroza, winno się wypieprzyc ze stołków tych nielogicznie myslących rzadzących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biednym nie dają, znajomy zarabia około 5 tyś jego żona około 2,5 mają dwoje dzieci więc dostają, znam ludzi co mają 3 ale ci mimo że pracują uczciwie za marne grosze i mają trudnej sytuacji nie dostaną dzieciaki bo mają po 18 lat nadal się uczą bo niestety nawet zawodówka trwa 3 lata . Więc taka jest sprawiedliwość urzędnicza czy prawo . Kiedy uciekłam od męża alkoholika usłyszałam od pracownic że choćbym mieszkała z dziećmi pod mostem to niestety nie mogą mi pomóc bo pracuje, dochód przekraczał mi wtedy o 21zł . Nie ma znaczenia czy ktoś inny mieszka w pałacu i ma służbę, liczy się dochód. A gdy straciłam pracę dostałam zapomogę( właściciel w ramach oszczędności poskracał nam etaty więc po 15 latach nie mogłam liczyć na zasiłek dla bezrobotnych) na pół roku w wysokości 250zł czyli około 41 zł na miesiąc. Nie winie pracowników opieki tylko system bo nas biednych ale uczciwie pracujących wyrzucił na margines społeczny niczym nie wartościowe odpady społeczne dlatego nie liczę na pomoc państwa, wiem natomiast jak ciężko jest przeżyć z dziećmi za te 200 czy 300 złoty nie mówiąc o remontach a co dopiero gdy straci się dobytek całego życia dlatego współczuje tej kobiecie bo ja to mam za sobą ale wiem jak to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osierocone dziecko dostanie 250 zł renty po rodzicu, a rodzinom po ofiarach Smoleńska znaleźli po 150 tysięcy... Z całym szacunkiem dla ofiar, ale wg mnie do dupy a nie na sanki z taką sprawiedliwością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...