Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk nauczycieli w powiecie puławskim. W których szkołach nie będzie lekcji?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 marca 2019 r. o 21:29 Powrót do artykułu
to wszystko wina braku porządnej reformy oświaty. Uczniowie nie mają nawet e-learning. Nauczycieli jest wobec tego za dużo i zarabiają za mało . Jak już co zarobią to wydają na kosmetyki i ubrania (panowie też) żeby jakoś wyglądać przed rodzicami. Nauczyciele zawsze chcieli się przypodobać Władzy ,ale władza zauważyła ,że głąbów jest więcej i w nich inwestuje .Nauczycieli boli ,że w szkołach ,,uczą" księża i katechety ,czytaj zabierają im kasę ale na czarnych nikt marnego słowa nie powie ,ze strachu. Pewnie Szydło im coś ,,rzuci " i część Nau. się wyłamie ze strajku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam dla pisiorów nowe hasło wyborcze : " LEPIEJ DAĆ ŻULOWI NIŻ NAUCZYCIELOWI "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jest napisane "wolna wola", za mało zarabiasz, zmień zawód. Przepracowałem 45 lat, i nigdy nie strajkowałem. Jak za mało zarabiałem, to zmieniałem pracę. Większość nauczycieli jest z przypadku. Uważam że należy zlikwidować wszystkie przywileje, i nie tylko nauczycieli. Także policji, strażaków, żołnierzy itd. Nikt nikogo nie zmuszał żeby zostać nauczycielem. Pozdrawiam, wszystkich narodowców. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Rodzicu mam nadzieję, że jutro rano wstaniesz do pracy, później popracujesz cały miesiąc, a zarobione pieniądze przeznaczysz na jakiś charytatywny cel ponieważ poczujesz powołanie pracy dla potrzebujących. Mam nadzieję, że tak zrobisz w następnych miesiącach i tak do emerytury, a jak będziesz miał wysoką emeryturę to też część jej będziesz oddawał dla potrzebujących bo całe życie będziesz czuł powołanie.
 A ktos ci kazal pchać sie na nauczyciela? Do biblioteki trzeba było isc. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam dla pisiorów nowe hasło wyborcze : " LEPIEJ DAĆ ŻULOWI NIŻ NAUCZYCIELOWI "
 Nauczycielowi temu nierobie dac a .uja dac niech idzie rypać na budowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narodowcy łączcie się bo w jedności siła.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuniści z ZNP i OPZZ na bruk! To antypolscy szkodnicy z komunistyczną przeszłością!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuchów z ZNP, OPZZ, PZPR powinno systematycznie się represjonowanać! Wszystkich! Bez litości! Żadnego przebaczenia! Żadnego pojednania! Za komunizm! Za całokształt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za taką robotę to oni powinni zarabiać 2.000PLN max
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A fajnie jak by nie było egzaminów. A kiedy uczniowie będą strajkować? I ciekawe jakby nauka nie była obowiązkowa ile dzieci by chodziło i nikt by wtedy nie nie strajkowal. A niech podadzą w jakim wieku są nauczyciele strajkujacy, bo najbardziej krzyczą te sześćdziesiąte i st.panny. Ale za strajk nie płacą więc chyba stać nauczycieli na taką stratę. a może tydzień? Wtedy się okaże czy aż tak źle zarabiają. Ja na takie coś nie mogę sobie pozwolić, bo dla mnie każdy pieniądz ważny. Tak prywatnie to jestem ciekawa ile nauczycieli do pracy chodzi piechotą? Bo z tego co widać to pod szkołą stare autka to nie są. Czyżby z tak skromnej pensyjki nauczycielskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Trolujący dajcie już spokój,bo z oświatą mieliście i macie tyle wspólnego co w czasach swej edukacyjii a swe małe Trolki wychowujcie tak ażeby za czas jakiś wstydu w narodzie nie było,natomiast nauczycieli należy poprzeć i murem za nimi stanąć AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuchów z ZNP powinno się poddać zbiorowym represjom! Wszystkich komuchów na bruk na zbity pysk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może dać im po dziesięć tysięcy tym nierobom i tak dużo zarabiają w Puławach większość to mieszka sobie w domkach albo w blokach trzy pokojowych i taka im bida
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować monopol państwowy. Dość programów LGBT i innych rządowych. A jeszcze jedno dzieci rozszyfrowały co znaczy ten skrót "lej geja batem tatusiu". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić komuchów z ZNP! Wszystkich! Bez litości! Bez przebaczenia! Gonić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jest napisane "wolna wola", za mało zarabiasz, zmień zawód. Przepracowałem 45 lat, i nigdy nie strajkowałem. Jak za mało zarabiałem, to zmieniałem pracę. Większość nauczycieli jest z przypadku. Uważam że należy zlikwidować wszystkie przywileje, i nie tylko nauczycieli. Także policji, strażaków, żołnierzy itd. Nikt nikogo nie zmuszał żeby zostać nauczycielem. Pozdrawiam, wszystkich narodowców.
  A mnie kasę daje MOPS a z 500+ mam więcej niż nauczyciel. Głupi niech robi. Ja kasę mam bez roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo - jak to "9" nie strajkuje. Przecież to jest ZSO nr 1 - a w artykule jest, że ta szkoła też strajkuje
 OK. Nie doczytałem. Bardzo dobrze, strajkować! Walczyć o swoje z tymi.... sami wiecie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychowa mojego dziecka w szkole ponadgimnazjalnej przychodzi do pracy na 5 godzin przez cztery dni i na 1godzine jednego dnia. Wiec pytam czy ona się tak przepracowywuje? I co należy jej się podwyżka. Uważam ze nie!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tym z Kena nic nie dawać. Niby najlepsi w świecie  a nawet parkingu nie umiom zrobić 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrościsz ? trzeba było się uczyć i iść na tego nieroba 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...