Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk nauczycieli w Puławach. "Czujemy się upokorzeni decyzjami rządu"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 kwietnia 2019 r. o 13:26 Powrót do artykułu
Dotacje do krów i świń mają być ze środków unijnych a nie z naszego budżetu. Czy inteligencja nauczycielska celowo fałszuje fakty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo nauczyciele, jesteśmy z wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też chciałbym się czuć tak "niedoceniony" przez rząd. Podwyżki od 2018 roku, Karta Nauczyciela itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani profesor, mentalnie faktycznie znajduje się pani w miejscu przez samą siebie określonym bo dotacje które zresztą obowiązują w każdym cywilizowanym kraju są nie dość że ze środków unijnych to mają być wypłacane raz w roku a nie co miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też chciałbym pracować 18 godzin w tygodniu, mieć wszystkie ferie i święta wolne i 2 miesiące wakacji. Niestety pracuję w prywatnej firmie, mam 26 dni urlopu, przy czym pracodawca nie daje mi dodatkowych dni wolnych np 2 maja albo na piatek po Bożym Ciele. Trzeba jednak przyznać, że nie robi problemów z wzięciem urlopu w tych dniach. Niemniej jednak wolne w ramach urlopu. W ostatnim tygodniu do pracy wyjechałem w niedzielę o 18 a wróciłem w piątek po 20.  Nie narzekam bo wiem z czym wiąże się moja praca. I też wymaga studiów, doświadczenia, przygotowania się do niej i szkoleń, które robię często poza godzinami pracy wymaga też użerania się z często upierdliwymi klientami, którym się wydaje, że jak płacą duże pieniądze to przyjedzie cudotwórca i rozwiąże problemy. Nie mam jednak rocznego pełnopłatengo urlopu na podratowanie zdrowia. Zapomniałem dodać, że oprócz pracy muszę też dojechać bagatela 40tyś km rocznie. Praca dobrze (ale bez przesady) płatna. Zapraszam chętnych nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakość nauczania spada, a wymogi płacowe rosną - skandal.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich nauczycieli z PZPR i ZNP wrzuciłbym na zbitą mordę! Wszystkich szkodników i zdrajców! Na zbity pysk! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakość nauczania spada? Proszę podziękować Pani Minister Zalewskiej, która nota bene teraz po dewastacji polskiej szkoły, w nagrodę dostała nr 1 na  liście do Europarlamentu. Nauczyciele i wszyscy inni powinni godziwie zarabiać, ale oprócz tego powinien być szanowany przez uczniów i rodziców. Czemu malkontenci nie krzyczeli, gdy była deforma oświaty? Popieram nauczycieli. Dzisiaj uczeń i rodzic ucznia ma więcej praw niż nauczyciel. Wykształconego narodu nie da się zniszczyć, a polską oświatę PiS zaczął niszczyć. Tak trzymać nauczyciele. Jesteśmy z Wami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam ich dość. Dzieci jako karta przetargowa. Je**ni terroryści. Zapraszam do marketu albo do fabryki na ciężką pracę fizyczną. Sami nieudacznicy z przeciętnymi wynikami studiów i jeszcze gorszymi w nauczaniu. Nikt im nie kazał pracować w szkole. C**j im w d**ę i na imię. W końcu fizyczni nic nie robią i są tylko głąbami nic nie umiejącymi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrobić nauczycielom przepustki i niech się odbijają .W szkole mają być 8 godz. Szybko zmienią zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehh.. ci dorośli są głubsi niż ustawa przewiduje. Patrząc po tych komentarzach, wy nie macie wstydu? Za grosz kultury? Zero empatii? Jestem zawiedziony, lepiej zajmujcie się dziećmi i lepszym ich wychowaniem. Mimo że sam jestem dzieckiem, ale poważnie rok lub dwa lata młodszy rocznica od emnie to są przeważnie takie gnoje zero szacunku dla starszych, osobiście więszkościom wzpuściłbym im łomot najchętniej,ale nie tak mnie rodzice wychowali.... Lepiej i wy dorośli przemyślcie swoje zachowanie i czy wy na prawdę znacie swoje dzieci :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich wyrzucilbym na zbitą mordę! Niech strajkują w wakacje! Parszywe komuchy z PZPR i ZNP! Komuchy won ze szkół!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrobić nauczycielom przepustki i niech się odbijają .W szkole mają być 8 godz. Szybko zmienią zdanie.
 Dobry pomysł! Praca od 7.00 do 15.00 jak w fabryce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrobić nauczycielom przepustki i niech się odbijają .W szkole mają być 8 godz. Szybko zmienią zdanie.
 Myślisz, że nauczyciele nie chcicieliby takiego rozwiązania? Zdziwiłbyś się bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też chciałbym pracować 18 godzin w tygodniu, mieć wszystkie ferie i święta wolne i 2 miesiące wakacji. Niestety pracuję w prywatnej firmie, mam 26 dni urlopu, przy czym pracodawca nie daje mi dodatkowych dni wolnych np 2 maja albo na piatek po Bożym Ciele. Trzeba jednak przyznać, że nie robi problemów z wzięciem urlopu w tych dniach. Niemniej jednak wolne w ramach urlopu. W ostatnim tygodniu do pracy wyjechałem w niedzielę o 18 a wróciłem w piątek po 20.  Nie narzekam bo wiem z czym wiąże się moja praca. I też wymaga studiów, doświadczenia, przygotowania się do niej i szkoleń, które robię często poza godzinami pracy wymaga też użerania się z często upierdliwymi klientami, którym się wydaje, że jak płacą duże pieniądze to przyjedzie cudotwórca i rozwiąże problemy. Nie mam jednak rocznego pełnopłatengo urlopu na podratowanie zdrowia. Zapomniałem dodać, że oprócz pracy muszę też dojechać bagatela 40tyś km rocznie. Praca dobrze (ale bez przesady) płatna. Zapraszam chętnych nauczycieli.
 Najpierw się zorientuj ile nauczyciele pracują, a pracują 47h tygodniowo co o tym dobrze rządzący wiedzą i dopiero się wypowiadaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efekty efekty i jeszcze raz efekty.w banku jak dxiewcxyny nie wyrobia normy zero premii .nauczycieke jak ucza tak ze dzieci musza brac korki to podwyzki.a gdzie nagradzanie za efektywnosc.ps. wielka pani z ken uczyla moja corke dno.39 lat pracy to zaraz emerytura po podwyzce bedzie wieksza ma sie o co bic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam propozycję dla rodziców którzy nie wiedzą co zrobić z dziećmi; zaprowadźcie do Czarka K. Telefon i adres podaje w prawie każdym poście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jest przepychanka polityczna. Broniarz na każdym happeningu PO KOD czy innego łajna. Taki apolityczny. Jak zamykali szkoły jakoś nie zrobili strajku. A pies ich j3b@ł niech nie pracują darmozjady p13rd0ln3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mord3 br@ł im p13s t3p3 d3b1le. W mord3 j3b@n3 k00rwy rozj3żdż@łbym w@lc3m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niechajże wypi3rd@l@j@ nawet na Kamczatkę. Raszple z drutu nieuki je b@n3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...