Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk nauczycieli w Puławach. "Czujemy się upokorzeni decyzjami rządu"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 kwietnia 2019 r. o 13:26 Powrót do artykułu
Pani Sołtys uczyła mnie w KEN, Żeby mnie czegoś nauczyła, poddał bym dyskusji. Tak samo jak inni nauczyciele z KEN-u. Matematyka dno, j. Angielski dno. Proponuję zdelegalizowac KEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kononowicz do Białegostoku a nie tu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję wszystkim rodzicom odwdzięczyć się tym nauczycielom 14 października w Dzień Edukacji Narodowej. Oczywiście tylko tym strajkującym. Kwiatkiem w nauczyciela, ale tylko po głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm. Między trzodą chlewną a bydłem rogatym...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele mogą się dzięki temu strajkowi przekonać, jakie mają poszanowanie w społeczeństwie. Bo jak sami się szanują to już można było się przekonać na przykładzie pewnej szkoły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszni belferzy, zatudnieni z klucza partyjno-towarzyskiego, próbują obalić Rząd. Czas na reformę z prawdziwego zdarzenia tych świętych krów. Przykladowo Sp 11 ma masowy odpływ uczniów, czy to nie z powodu wysokiej klasy fachowców ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przekonany, że wielu nauczycieli bardzo chciałoby tak pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 10 h pracy tygodniowo to wstydził bym się strajkować mając takie wynagrodzenie jak te pseudo inteligentne grono. Niech pracują w szkole normalnie jak kazdy to pogadamy o podwyżce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dałbym im te 1000 zł, z tym że majacwcdzkole pracowac 8 godzin dziennie od deski do deski. Skończą sie korepetycej w domach o godzinie 13 i inne temaciki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam propozycję dla rodziców którzy nie wiedzą co zrobić z dziećmi; zaprowadźcie do Czarka K. Telefon i adres podaje w prawie każdym poście.
 A ciebie na biowet, moze ci łeb wymienią. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
47 godzin zart. Na pewno nie na jednym etacie. Pokazcie mi nauczyciela, który pracuje w 1 szkole, nie emeryta.  Jakie przygotowania do lekcji? Wszystko jest gotowe, konspekty, kartkówki, testy i do wsxystkiego klucze odpowiedzi. To nie to samo jak wyglądała praca nauczyciela za początków karty nauczyciela.  Żeby było jasne, rozumiem żądania. Każdy z nas chce godziwej płacy, ale po prostu uczciwie nie grzeszcie.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upokorzeni..???? 5800 brutto za 18 godzin tygodniowo... taka jest propozycja rządu.. Drodzy nauczyciele, proszę weźcie pod uwagę, że my rodzice jesteśmy istotami równie myślącymi i proszę nam nie ubliżać tego typu tekstami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Sołtys uczyła mnie w KEN, Żeby mnie czegoś nauczyła, poddał bym dyskusji. Tak samo jak inni nauczyciele z KEN-u. Matematyka dno, j. Angielski dno. Proponuję zdelegalizowac KEN
 Jak taka zła ta szkoła była to czemu nie zmieniłeś na inną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popieram tego strajku w taki sposob jak to prowadzą, odbywa się to kosztem dzieci i naszym zresztą, bo albo wykorzystuje się dziadków albo trzeba brać urlop wypoczynkowy, który trzymam na Wakacje, które nauczyciele maja wolne i nie przejmują się dzieci. Żenada!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nauczycielom jest tak dobrze, to czego nie poszlisvie pracować do szkoły???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość nauczycieli nie nadaje się do wykonywania tego zawodu, wystarczy popatrzeć jacy nauczyciele pracują w naszych szkołach, oczywiście nie wszyscy, są też osoby z powołania, ale np jaką nauczycielką jest Pani od angielskiego którą nie zna dobrze gramatyki, czy nawet słówek, albo Pan ze szpulek od historii i wosu który ma cgamskue osobiste wycieczki do uczniów? Takich przykładów jest pełno ,albo stare sfrustrowane baby ,z podejściem do dzieci czy młodzieży z innej epoki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tą swołocz która niszczy Państwo pogoniłbym na zbitą mordę! Rząd którego do końca nie popieram w tej destrukcyjnej postawie roszczeniowej nie powinien ustąpić. Sitwa z PZPR i ZNP powinna być wytępiona! Starych komuchów na bruk! Dać pracę młodym ludziom bezrobotnym! Na starych komuchów na bruk! Niech ZŁODZIEJE z PZPR i ZNP znajdą sobie inna pracę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuchów z PZPR i ZNP na bruk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jad wylewający się z komentarzy, jak się domyślam wyborców pisowskich, pokazuje jakie lumpelstwo ośmieliła polityka dzielenia Polaków i narracja nienawiści Kaczyńskiego i spółki. Mam nadzieję, że suweren obudzi się przy urnach w maju i na jesieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smiechu warte, kto uwierzy, ze nauczyciel pracuje 47 godzin tygodniowo, średnio 3-4 godziny lekcyjne. Mam sąsiadów nauczycielskie małżeństwo, przed 8 rano jadą do pracy a ok 12 juz idą na spacer z pieskiem, tacy spracowani, a z tych niby małych pensji maja dwa samochody ze sredniej półki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...