Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pasibrzuchy ruszyły tyłki? Oderwały je  od krzeseł? pan komendant to powinien zostać na siłę skierowany przez prezydenta na odchudzanie. To obciach, żeby szef straży miejskiej ledwo łaził z powodu nadwagi. Jaki przykład daje podwładnym? Ta próżniacza formacja powinna zostać zlikwidowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten radar ma sluzyc jako prewencja a nie maszynka do zarabiania pieniedzy. Wiec dla czego odjechali skoro padal snieg. powinni tam stac do konca zmiany a nie tlumadzyc sie, ze snieg zakruwal tablice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straże Miejskie i Gminne tak ale w zakresie obowiązków typu porządek w mieście, kontrola realizacji uchwał itp. RUCH DROGOWY NIE! Od tego są inne służby i one robią to wystarczająco dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś uważa że mimo zapewnień fotoradar to prewencja a nie zarabianie to pewnie wierzy również smoki. Myślę ze trzeba się poważnie zastanowić nad likwidacją tej formacji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech się wezmą prózniaki do roboty wyjdą w miasto, zwrócą uwagę na sposób parkowania przez właścicieli samochodów, idzie wiosna należy popatrzeć na posesje a nie szukać łatwego zarobku, wstyd panie prezydencie , nie zagłosuję już na pana, apropo, zobaczcie ul, Słowackiego to jeden las znaków, masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- jestem za ROZWIĄZANIEM TEJ BEZROBOTNEJ FORMACJI - - ZBIERAJMY JUŻ PODPISY .... BO SIĘ TO OSZOŁOMSTWO TAK ROZWYDRZYŁO ŻE TERAZ BĘDĄ ZBIERAĆ TYLKO NA PREMIE I NAGEODY DLA p. PREZYDENTA I SIEBIE..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak to jest bo wszystkie przenośne fotoradary maiły być przekazane policji a straż miejska, wiejska itp. może korzystać tylko ze stacjonarnych ??? Coś się znowu zmieniło ...to jest Polska właśnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ubiegłym roku o mały włos nie zostałam rozjechana z córką na ulicy Słowackiego, auto jechało na pewno ponad 100 km/h. Jestem za !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straże Miejskie i Gminne tak ale w zakresie obowiązków typu porządek w mieście, kontrola realizacji uchwał itp. RUCH DROGOWY NIE! Od tego są inne służby i one robią to wystarczająco dobrze.
Nie przypominam sobie kontroli Policji "suszarką" w Puławach. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...