Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strzał podczas napadu na SKOK. Napastnik uciekł z pieniędzmi, obława policji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2018 r. o 17:13 Powrót do artykułu
Ale to tak na serio czy ćwiczenia antyterrorystów bo z artykułu nie wynika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZŁODZIEJ OKRADŁ PISUARSKI BANK - WYROK BĘDZIE WYSOKI - PAMIĘTAJCIE, ŻE NIE WOLNO KRAŚĆ - RZĄDZĄCY NIE LUBIĄ KONKURENCJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ZŁODZIEJ OKRADŁ PISUARSKI BANK - WYROK BĘDZIE WYSOKI - PAMIĘTAJCIE, ŻE NIE WOLNO KRAŚĆ - RZĄDZĄCY NIE LUBIĄ KONKURENCJI
 dobre, brawooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" miłość do pieniędzy jest korzeniem wszelkiego zła " - list apostoła pawła do tymoteusza. pieniądze same w sobie ani nie są dobre ani złe, ale miłość do nich zawsze jest grzechem i cec***e wielu bogatych i wielu biednych. nie wszyscy bogaci miłują pieniądze, ale i wielu biednych miłuje je, pragnie ich ponad wszystko. "nagi wyszedłem z łona matki i nagi stąd odejdę "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
".... Mam nadzieję, że po nagłośnieniu tej sprawy, ktoś w końcu o tym pomyśli – mówi pracownik, prosząc o anonimowość...." proszę jak ludzie w wolnym kraju są zastraszeni, że boją się ujawnić, to za komuny mój śp. ojcieć opowiadał nam o katuniu, charkowie itp. a niby tak nie było glośno o tym mówić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow to w SKOKach są jeszcze pieniądze... a myślałem że wszystko w BP u bierneckiego już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupie komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim miejscu musi być uzbrojony strażnik, który mógłby zastrzelić napastnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zapytać Biereckiego o skok na SKOK,bo jemu ciągle mało!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wszędzie teraz są kamery najbliższą na bloku numer 45 skierowana min w stronę banku skok ...czy nie da rady z niej obrazu pobrać ??? No przecież po coś są do diaska chyba że to kolejna atrapa wisząca. Poza tym czy napastnik pobiegł w miasto czy pobiegł w las w str cmentarza czy może czymś odjechał. Bo jak w miasto to na podstawie tego w co był ubrany też można ocenć po kamerach gdzie się przemieścił mniej więcej. A w budynku nie było kamer ??? Dać jego wizerunek i zaraz ktoś coś powie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym osiedlu to mnie juz nic nie zdziwi :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem komu dziękować,że "funkcjonariusze do sprawy podeszli poważnie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra ta pani rzecznik - - policjanci podeszli poważnie do sprawy i ustalili że gość chciał tylko nastraszyć panie pistoletem a one dały mu pieniądze - - - czyli co to było napad czy zabawa.Dobry przekaz do prasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie brawa obys/obyscie nie byli zlapani oby więcj.palic rabowac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawdziwy przestępca.Takie rzeczy mogą się zdarzyć ale dlatego właśnie płacę podatki za które zatrudniani są i szkoleni Oficerowie policji. Dlaczego ten bandyta nie został jeszcze złapany?? Takie małe miasto ale komenda policji jest i to Duża. Mimo tego,że 1985 roku jestem mieszkańcem Puław nigdy nie widziałem żeby nasze miasto patrolował oficer. A w powiatówce oficerów jest na pęczki co jest zgodnie z zarządzeniem. Co wy robicie żebyśmy czuli się bezpiecznie. Za biurkiem nikogo nie złapiecie. Na miejscu napodu mogły być dzieci i doszłoby do tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...