Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świetlica w gminie Puławy do kolejnej kontroli

Utworzony przez obserwator, 19 lutego 2015 r. o 07:00 Powrót do artykułu
Wy z PINBU tylko się czepiacie papirów. Tak naprawdę rzadko kto od was rusza tyłek w teren. Pierdołami się zajmujecie. Po prostu ktoś ma złą wolę, aby tą świetlicę oddać do użytkowania i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przecież otwarcie już było? To otworzyli a nie mogli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o tym już pan Jakubik w swojej "gazecie" nie napisze.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł sugeruje jakoby były kolejne naruszenia przepisów. tym czasem z powodu braku odpowiedniej dokumentacji lub naruszenia przepisów, co oznacza wykazanie błedów Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego zwrócono decyzję do ponownego rozpatrzenia więc to nie kolejne kontrole, tylko Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego musi się poprawić! Swoją drogą nasuwa się pytanie o powody wydania takiej a nie innej decyzji. Nie jest tajemnicą ze władzę w Powiecie ma PSL z którego listy startowała przegrana kontrkandydatka na Wójta w Gminie Puławy. Czy zawiedziona z powodu porażki jako radna w powiecie nie wpływa obecnie na decycje podejmowane przez wydziały Powiatu? Kolejne posunięcia PINB pokażą? Przecież gdyby PINB oraz ww wspomniana radna powiatu/Sekretarz Stanu w randze Ministra kierowali się faktycznie dobrem mieszkańców Gminy Puławy zrobili by wszystko by porozumieć się z Urzędem Gminy i oddać świetlicę mieszkańcom. Zastanówmy się więc dla czyjego dobra działają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przecież otwarcie już było? To otworzyli a nie mogli?
otworzyli ale nie oddali do użytku. otworzyć mogli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie do "kolejnej" a do PONOWNEJ BO POPRZEDNIĄ UWALILI!!! Pismaki nie znają znaczenia słów!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt uchylenia decyzji nie oznacza jeszcze, że wszystko z budynkiem jest w porządku, nie oznacza też, że inspektorzy dokonali złych pomiarów, budynku z całą pewnością nie będzie można szybko użytkować jeśli Gmina będzie tylko korzystała z trybu odwoławczego, a nie będzie dostosowywała obiektu tak, aby był bezpieczny dla ludzi !, niedługo się wszystko wyjaśni, ale sprawa może być znacznie poważniejsza niż się dziś wydaje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej sprawie kibicuję urzędnikom z Gminy Puławy, bo pozyskali unijne fundusze i wybudowali naprawdę ładną świetlicę dla swoich Mieszkańców.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.