Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Święto wina w Janowcu. Pogoda dopisała, przyjechały setki turystów [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 maja 2019 r. o 09:02 Powrót do artykułu
Prom nieczynny.Jak dojechali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policzyłem wszystkie sfotografowane twarze. Nie doliczyłem się nawet jednej setki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Impreza trwa cały dzień a fotograf uchwycił przecież tylko chwilę. Nie byłem, ale podoba mi się pomysł. Lokalny produkt, ludzie mogą się wyluzować w ładnym otoczeniu. Element fajnego stylu życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy powinni sprzedawać swoje wyroby typu wino sery kiełbasy itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam wczoraj na imprezie.Znakomita impreza.Dobrze zorganizowana.Parkingi przygotowane.Wszysko o.k.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość / wczoraj o 09:02 -5 Prom nieczynny.Jak dojechali? Dojechali SZOSOM, promem ewentualnie nie dopłynęli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jakby Janowiec porozumiał się z MZK w sprawie darmowego dojazdu z Puław na święto wina to byłoby więcej gości, lepsza rozpoznawalność imprezy na przyszłość a i degustatorzy nie obawiali się smakować wino.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedawano sery, kiełbasy, chleb. Wszystko było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...