Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sylwester 2018/2019 w Puławach i okolicach. Gdzie powitać Nowy Rok? Propozycje imprez

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 grudnia 2018 r. o 09:57 Powrót do artykułu
Tylko bez fajerwerk, proszę pamiętać, bo psy źle to znoszą. Jak ja znoszę przez cały rok ich gówna gdzie popadnie to jest dobrze gdzie się mam poskarzyc no gdzie a jak pies całą noc ukażą to gdzie mam pójść do kogo to zgłosić zwierzęta mają już większe prawa niż ludzie to już jest dni i 4 metry mułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być pies całą noc ujada pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wiadomo że bez fajerwerków, bo przecież wszyscy hodowcy właśnie koło północy koniecznie muszą ze stworzeniami na spacer powyłazić. Co za czasy że cały świat ma się dostosowywać do kilku hałasujących działaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...