Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chyba nie ma nic nadzwyczajnie trudnego by złą decyzje po prostu Pis zmienił. Kto wam nie pozwala? Grobel? Wójcikowa? Nie p.. ze to nie wasza decyzja tylko ja zmieńcie! Po to was wybraliśmy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli to spotkanie było 9 lutego? Teraz muszą zorganizować kolejne,bo rodzice z innych przedszkoli idą na wojnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co oni w ogóle zrobili? Proszę o konkretne przykłady. (Nie piszcie juz proszę jednak o nagrywaniach dyktafonem ludzi, czy atakach na innego radnego).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli to spotkanie było 9 lutego? Teraz muszą zorganizować kolejne,bo rodzice z innych przedszkoli idą na wojnę
Niech na spotkanie przyjdzie Śliwinski ktory z Groblem i PSPP podejmował ta haniebną decyzje.Powie ze nic o niej nie wiedział? Pewnie tez powie to co nam w przedszkolu nr 2 Ze nie słyszał wczesniej o probie likwidacji przedszkola, mimo ze wszyscy inni słyszeli.Ten lanser, ciepła chorągiewka udająca że zawsze o niczym nie wie, a cokolwiek robi dopiero wtedy kiedy juz wie jaką jedynie słuszną drogę należy obrać. Wtedy sie podpina i bezczelnie udaje ze to jego zasługa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno usłyszy gdzie jakaś  lanserska imprezka, gdzie go sfotografują, sfilmują, najlepiej na tle krzyża, brata Alberta, wigilii miejskiej,  otwarcia wystawy. Do tego  to jest pierwszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję tylko na PiS i pana Grobla oraz czytam tylko Tygodnik Powiśla. I co mi zrobicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd my to znamy,jak zwykle ustawy sobie, nasze władze sobie, sobiepaństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież mogą działać, Są w koalicji z Groblem. Mają absolutną większość. Mogą wszystko! A co robią? Budżet obywatelski - w zeszmacenie, zamiast inwestycji - nowe posadki i spółeczki miejskie, sprawa cyganów - pod dywan, podwyżki wody, ścieków - nic nie wiedzieli! Zerówki w szkołach- nic nie wiedzieli!!!!???? Mistrzami są tylko w  pisaniu donosów na niezależnych radnych.
Panie Maj - znów sam o sobie piszesz. Lecz się na głowinę. Latałeś za radnymi z PiS jak piesek na piwko i kolacyjki, a teraz takie głupoty wypisujesz. Wstrętny typ z ciebie. Czekamy na twoje oświadczenie majątkowe. zobaczymy, czy wpisałeś dochód z działalności, jaką prowadzisz po cichu w domku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe na co liczy ten pisowki hejter? Na stołeczek w jakiejś spółce miejskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję tylko na PiS i pana Grobla oraz czytam tylko Tygodnik Powiśla. I co mi zrobicie?
Współczuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na co liczy pan Maj? Wymyślił chłopaczyna, że będzie prezydentem. Tylko ani wykształcenia, ani wyglądu, ani podstawowej wiedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma pan Maj do tego artykułu. Piszący mają racje ze radni zamiast zabrać sie do roboty pierd..a tu ciągle o panu Maju. Weźcie się za robotę lepiej. Maj was przerasta o głowę anonimowe gnidy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że zapisałem do 7-ki. Tam zerówka zostaje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś za komuny nie było takich problemów... Mam wrażenie, że tamci ludzie mieli głowę na karkach bo edukacja szła do przodu, nie było mowy, że kogoś nie przyjęli do przedszkola, zawsze były miejsca, zarządzanie edukacją nie kulało. Odkąd weszli "nowo myślący" tak wszystko się sypie. Zaraz awantura goni awanturę, a to o brak miejsca w przedszkolach, a to o likwidację przedszkoli, a to o zerówki w szkołach - słowem - BURDEL NA KOŁACH. Pogratulować "nowoczesnego" myślenia. No - ale tak to jest jak się najpierw likwiduje szkoły i przedszkola, a potem lata jak wariat i kombinuje co tu zrobić aby w tym co zostało "upchnąć" dzieci.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wolą reprezentować swoje interesy i  osobiście, lub za pomocą mizernych ciennikarzy niszczyć ludzi, także na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki syf, jaka arogancja. Ten babsztyl ze zdjęcia ma nas za wariatów? Dopiero z Groblem była! Teraz juz w Pisie? Bierz sie do roboty i zmieniaj te debilne przepisy! Od tego jesteś chorągiewko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahaha. Ona sie weźmie do roboty? Tyle lat, zawsze  przy władzy i co do tej pory zrobiła? Dla nas oczywiście a nie dla siebie czy układu. Konkretnie proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwiazda pisu przyblaknie a taka chorągiewka poleci tam gdzie lepsze profity. A my takie chłamy wybieramy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że administrator powinien albo usuwać obraźliwe wpisy, albo należy sprawę zgłosić na policję, bo ten hejt jest nie do zniesienia. Obrażacie i wyzywacie ludzi nie mając zielonego pojęcia jak funkcjonują pewne obszary działalności. Część działań należy do kompetencji urzędu miasta i rada nic do tego nie ma. Prezydent sam podejmuje pewne decyzje - od tego jest. Co do Bożeny Krygier to nie zmieniła opcji. Po prostu PSPP potraktowało ją źle więc odeszła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że administrator powinien albo usuwać obraźliwe wpisy, albo należy sprawę zgłosić na policję, bo ten hejt jest nie do zniesienia. Obrażacie i wyzywacie ludzi nie mając zielonego pojęcia jak funkcjonują pewne obszary działalności. Część działań należy do kompetencji urzędu miasta i rada nic do tego nie ma. Prezydent sam podejmuje pewne decyzje - od tego jest. Co do Bożeny Krygier to nie zmieniła opcji. Po prostu PSPP potraktowało ją źle więc odeszła
  Tak, rządy PiSu to wypisz, wymaluj Orwelowski Rok 1984. Pisanie prawdy to hejt, dopominanie się o realizację składanych obietnic (ślizgawka) to straszenie pozwami sądowymi, samodzielne myślenie to myslozbrodnia. itd., itp. A z tym potraktowaniem pani przez PSPP to śmiech na sali. Pani wykalkulowała sobie, że nie ma szans na bycie przewodniczącą rady startując z ugrupowania pana Grobla. Tyle w temacie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...