Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szef MOSiR przynależności do PZPR się nie wstydzi

Utworzony przez nik, 22 kwietnia 2009 r. o 22:32 Powrót do artykułu
Nigdy nie wstydziłem się przynależności do PZPR. Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki. Po prostu wiedziałem jak się w życiu ustawić. Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć. PZPR miała dla członków świoetny program mieszkaniowy. Jestem dumny, że byłem w PZPR! Jurek L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby Jurek L. to sam towarzysz Jerzy Lenartowicz z PZPR-u? Komuch Lenartowicz won do komuchów z PZPR-u!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzy Lenartowicz z Puław w latach 1972-1990 był aktywisytą PZPR! Jerzy Lenartowicz z Puław wraz z żoną w latach 1990-2010 zajmował się fałszowaniem podpisów pod listami poparcia w wyborach. Z tytułu przestęczej działalnosci Jerzy Lenartowicz czerpał korzysci materialne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach 1991-2010 komunista Józef Sidoruk wraz z komunistą Jerzym Lenartowiczem z PZPR-u i Małgorzatą Lenartowicz zajmował się wykradaniem danych osobowych oraz fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Do fałszerstw komunista Sidoruk wykorzystywał Przedszkole Miejskie nr 10 w Puławach. Dyrektorką Miejskiego Przedszkola nr 10 w Puławach jest pani Małgorzata Lenartowicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo interesujący był ten temat. Czy Prokuratura Rejonowa w Puławach ustaliła sprawców tych plakatów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...