Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoły w Puławach

Utworzony przez Klaudia, 5 marca 2015 r. o 11:54
Hej, Ostatnio zauważyłam, że w Puławach powstała nowa szkoła ŻAK. W internecie widziałam, że mają kilka oddziałów w całej Polsce. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tej szkole?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są wieloletnie puławskie szkoły policealne i to je należy wybierać a nie eksperymentować na obcych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻAK jest w całej Polsce, mają ponad 80 oddziałów ponoć. W każdym mieście jest troszkę inaczej, jeżeli chodzi o szkołę. Moja siostra chodziła do ŻAKA w Chełmie i bardzo sobie chwaliła (kosmetyka). Zdała wszystkie egzaminy (nie było tak z górki, egzamin w końcu jest państwowy, ale nauczyciele pomagali i wspierali). Była bardzo zadowolona, potem zrobiła sobie kurs na paznokcie i makijaż (też w ŻAKU) i teraz pracuje w salonie kosmetycznym. Ja zapisałem się w Puławach na BHP i mam nadzieje, że się nie zawiodę :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zapisałam się na kierunek Terapeuta ds. uzależnień. Wykładowczyni, z którą mieliśmy teraz na wykładzie jest świetna. Sposób w jaki prowadzi zajęcia jest nie do opisania. Zajęcia są prowadzone "na luzie" ale na wysokim poziomie. Przekaz jest zrozumiały i dosadny. Polecam wszystkim P.S. Grupa na zajęciach jest zorganizowana i świetna :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...