Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chaos w lubelskich szpitalach a odpowiedzialny za Bratkowski nadal siedzi na stołku. Tylko w PSL trzymają takich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie douczony drogi Panie. Szpital w Puławach należy do starostwa puławskiego. Zarządza nim ktoś ze starostwa a nie z województwa. Bratkowski jest członkiem zarządu województwa (i pewnie teraz pękła Ci w glowie bańka mydlana i cały Twój światopogląd). Proszę kieruj swoje niedouczone wyrzuty ludzi odpowiedzialnych za szpital w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że większość pracowni prywatnych, w których są zatrudnieni po godzinach lekarze SP ZOZ Puławy jest konkurencyjna dla szpitala. Może to władze powinny uporządkować. Wprowadzić jakąś klauzula lojalności/wyłączności dla pracowników etatowych. Lekarze przyjmują prywatnie a leczą za publiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"niedouczony" pisze się razem. widać że ktoś niedouczony z PSL smaruje. Bratkowski odpowiada za służbę zdrowia w województwie lubelskim. co zrobił żeby szpital w Puławach dobrze funkcjonował i nie zwalniano pracowników????? NIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest sam siebie komentujesz. Klawiaturę już wymieniłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kogo obchodzą chorzy ludzie, ważne, że mamy za darmo  500+ a to nie jest dla chorych, bo w łóżku trzeba mieć cholerną silę aby produkować się. To tak jak na ulicy facet powiedział, że on w czasie seksu męczy się tak jakby furę obornika z obory wyrzucił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapamiętaj sobie że za puławski szpital odpowiada starostwo powiatowe a nie marszałek
"niedouczony" pisze się razem. widać że ktoś niedouczony z PSL smaruje. Bratkowski odpowiada za służbę zdrowia w województwie lubelskim. co zrobił żeby szpital w Puławach dobrze funkcjonował i nie zwalniano pracowników????? NIC
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś późno obudzili się związkowcy w szpitalu, panie ze związków zauroczone przez dyrektora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech ten dziadowski szpital umiera. Leżałem tu 2 tygodnie i to był koszmar. Pielęgniarki maiły ludzkie cierpienie w d...Wyłem z bólu godzinami i nikogo to nie obchodziło. Niech was wywalają nieroby ohydne. I niech sprywatyzują wreszcie ten szpital to będzie godna opieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że większość pracowni prywatnych, w których są zatrudnieni po godzinach lekarze SP ZOZ Puławy jest konkurencyjna dla szpitala. Może to władze powinny uporządkować. Wprowadzić jakąś klauzula lojalności/wyłączności dla pracowników etatowych. Lekarze przyjmują prywatnie a leczą za publiczne.
brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech ten dziadowski szpital umiera. Leżałem tu 2 tygodnie i to był koszmar. Pielęgniarki maiły ludzkie cierpienie w d...Wyłem z bólu godzinami i nikogo to nie obchodziło. Niech was wywalają nieroby ohydne. I niech sprywatyzują wreszcie ten szpital to będzie godna opieka.
  tylko, że prywatna kosztuje, chyba, że za darmo dostajesz w wuj pieniędzy 500+ to masz się za co leczyć, bo pracując za 1200 zl to najwyżej mogę się po du*** za darmo podrapać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne Powiat nie ma pieniędzy na ratowanie SP ZOZ-u,więc albo pikieta albo pomoc rządowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewątpliwie zmiany są potrzebne mądry zrozumie głupi myśli po swojemu ale dlaczego nie zrobić miękkich zwolnień tzn wiek przedemerytalny emeryci ...zawsze będzie bolało! Ale może mniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a no dlatego że ten dyrektorzyna nie ma żadnego planu, a co gorsza żadnej wiedzy i umiejętności aby pełnić swoją funkcję, a dodatkowo wspiera go równie niekompetentny wicestarosta i członek zarządu powiatu
Niewątpliwie zmiany są potrzebne mądry zrozumie głupi myśli po swojemu ale dlaczego nie zrobić miękkich zwolnień tzn wiek przedemerytalny emeryci ...zawsze będzie bolało! Ale może mniej?
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W RFN wypad wypada już na dwa lata przed emeryturą. A wy nadal szczekacie ... . Czy to ja wymyśliłem te problemy, których wagi i kalibru zupełnie nie rozumiecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może zwolnić rybaka byłoby prościej niech idzie tam skąd przyszedł!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rybak obiecuje ha ha ha Gosc który ma ludzi za nic nie liczy sie z ludzmi nie odpowiada na pytania tylko bije piane jest najmądrzejszy w swoim mniemaniu obiecuje normalnie szału mozna dostac Moze jeszcze odprawe bedzie chcial dostać jak wszystko rozpierdzieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszczędnosci cięcia a GDZIE W TYM WSZYSTKIM PACJĘT GDZIE ZAŁOGA KTÓRA PRACUJE TYLE LAT W SZPITALU CHYBA W D...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się dziwić to prowincjonalny karierowicz pisowski
Rybak obiecuje ha ha ha Gosc który ma ludzi za nic nie liczy sie z ludzmi nie odpowiada na pytania tylko bije piane jest najmądrzejszy w swoim mniemaniu obiecuje normalnie szału mozna dostac Moze jeszcze odprawe bedzie chcial dostać jak wszystko rozpierdzieli
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo
brawo.. lojalka dla lekarzy , a  wtedy w szpitalu zostaną tylko pielęgniarki i salowe,  bo  wszyscy lekarze pójdą leczyć  prywatnie - to  chyba  pisze  jakiś lekarz - bo  wtedy będą  mniej  mniej pacjentów  za  większe  pieniądze, czyli będą bogatsi,a my Polacy  nie  chcemy bogatych  lekarzy- mają być biedni, mądrzy ,  zdolni i  uprzejmi, i  pracowici. To wolny kraj i każdy może pracować gdzie  chce a lekarz z  definicji  to wolny  zawód  i  to  trzeba  zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...