Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bez przesady. Porównajcie sobie wysokość podatków, opłat za wodę i ścieki, za komunikację miejską, za grzanie itp. z innymi miastami podobnej wielkości- zobaczycie wtedy, że w Puławach wcale nie są takie straszne jak o nich piszecie, ale wtedy główna (hipo)teza w komentarzach by wam się nie zgadzała :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mamy wszyscy wspólne przykre wspomnienia. Coraz większe podatki i ucisk fiskalny. Min z powodu najważniejszego faktu dla którego powołana i istnieje instytucja urzędu miasta, czyli prowadzenia, tworzenia i finansowania spółek miejskich i innych zabawek, by innowacyjne i z polotem  trzepać nas z kasy.
Min z powodu? O co chodzi z tymi minami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozumieniem to jako między innymi (m. in)  dalsza treść komentarza także czytelna i dająca do myślenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozumieniem to jako między innymi (m. in)  dalsza treść komentarza także czytelna i dająca do myślenia
A ja myślałem, że chodzi o wsadzenie kogoś na minę. To był sarkazm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zrozumieniem to jako między innymi (m. in)  dalsza treść komentarza także czytelna i dająca do myślenia
dalsza część komentarza czytelna, ale nie także.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zeby mojej firmie kupili urzadzenia za miliony a ja żebym mógł tak czarować jak ci którzy opisują wyssane z palca bzdury.Gdybym był idiota to bym kupił ten żart za 12mln.Szkoda gadac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam przyjemność spotkać na swojej drodze życiowej,tego faceta osobiście i zapewniam,że jeśli pan olbrzymek,coś robi ,to musi się to udać.pełen szacun. jakieś ponad 20 lat temu,miałem przyjemność pracować u niego.j już nigdy w życiu nie miałem okazji spotkać takiego człowieka. prawy,szczery i jestem za***ony,że mimo tych przymiotów,prosperuje i rozwija firmę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...