Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli gawiedź nie reaguje na sygnały-to ja się pytam "od czego jest broń,od czego jest k..wa broń"?W tej katolickiej solidarucholandii wszystko musi być postawione na głowie.Szczęść Boże rozsądnym i milionom gawiedzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się bawi, tak się bawi LUBELSKIE!!!!!!!!!!!!!!!! Do piachu takich i glebę niech użyźniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Jeśli gawiedź nie reaguje na sygnały-to ja się pytam "od czego jest broń,od czego jest k..wa broń"?W tej katolickiej solidarucholandii wszystko musi być postawione na głowie.Szczęść Boże rozsądnym i milionom gawiedzi!!!
No tak słuszne pytanie ale i odpowiedź jest prosta broń palna służy do -szczelania- ale po fakcie jak zastrzelono motocyklistę po napadzie na jakąś tam hurtownię bo się nie zatrzymał na blokadzie są bardziej ostrożni bo co było później to wiemy rodzina rozpacz i żądania niemal linczu na policjancie który wtedy wykonywał swoje obowiązki służbowe no żądania wysokiego odszkodowania przez rodzinę za tego idiotę na szczęście sąd odrzucił roszczenia ale jeszcze paru deb***i zostało jak widać których może i trzeba było by odstrzelić aby reszta durniów może w końcu zrozumiała że policjanci -szczelają - tyle że teraz sami policjanci nie chcąc mieć kłopotów starają się broni nie używać i ja się im nie dziwię !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno co cieszy to to ,że coraz więcej rozsądnych LUDZI pisze na forach DW.Kiedyś musicie dojść do władzy,bo w końcu mądrość musi się przebić przed partyjnym kluczem w tzw. obecnie WYBORACH!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...