Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak szlachta żyła i się bawiła. Muzeum Czartoryskich w Puławach otworzyło sezon

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2017 r. o 08:13 Powrót do artykułu
A chłopi pańszczyźniani też byli? Czy tylko ich potomkowie przyszli popatrzeć jak bawili się ich dawni panowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atrakcja jak cholera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Kiedy następny! Oby wicej takich inicjatyw. Gratulacje! Zazdrosny plebs nie zna się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak szlachta przepiła Polskę w niewole na 123 lata,okowita,dziwki,polowania,karty a ciemnota nie piśmienna w czworakach i na polu od rana do wieczora jaśniepana,podobnie dzisiaj lepszy sort i,, spieprzaj dziadu,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się podobało! Równie dobrze można się przyczepić do każdego wydarzenia z historii naszego kraju! Kazdego! nie macie już się czego czepiać. Wreszcie coś się dzieje w tym zahukanym mieście. W innych pałacach tez takie rzeczy się dzieją i nikt nie jęczy, że Radziwiłłowie to zdrajcy czy bogacze! Nikt nie krzyczy, że Sobiescy nieszanowali służby. Doceńcie to, że wreszcie Puławy ożywają! Ja doceniam takie działania i jestem z nich dumny! Lepiej siedzieć w zamkniętej dziurze i jęczeć, jak ktoś rzuci swietny pomysł. Może czas na wyprowadzkę jak wam nie pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie gratulacje! super inicjatywa! Brawa dla pracowników muzeum! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie władze miasta aspirują do szlachectwa? Kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pomysł pracowników muzeum. A nie pisowskich władz. Chcieliby miec takie dobre pomysły! Ewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajmuję się muzealnictwem, dlatego nie widzę w tym nic nowego? takie wsparcie działalności muzealnej przez grupy rekonstrukcyjne to rzecz normalna (wystarczy wejść na strony muzeów żeby sprawdzić ten fakt). ale nowe, a właściwie powrót do przeszłości, była niedzielna impreza (14.05) dla zaproszonych gości (dla lepszego sortu). dlatego dla tego nadania pisowskiego i prawicy puławskiej nie widzę przyszłości, jak i dla tego muzeum i tej pani "dyrektor". czas pokaże, czy mam rację. mam tylko pytanie na jakich zasadach i za czyje pieniądze zorganizowano imprezę zamkniĘtĄ 14 maja 2017 r. w "muzeum". za***yła mnie tylko obojętność mieszkańców puław na te partyjne nominacje dyrektorów: domu chemika i muzeum. demokracja to konkurs. a nie ma nic gorszego od upartyjnienia kultury, bo wtedy mamy do czynienia z indoktrynacją np. wybór imprez w domu chemika za nowego nadania.. już to potwierdza !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PiS! Dobra zmiana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpisy potwierdzają stwierdzenie klasyka K. "Ciemny lud to kupi...." Ktoś pisze o wartościach, a innym starczy KORYTO, za które zapłacą ich dzieci ... To niech mają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli się wypowiadacie, nawet twierdząc, że jesteście "muzealnikami" to bardzo proszę o precyzyjne wypowiadanie się na temat. Znajcie ustawy , bo to prostuje kto jest kim i dla czego. Znajcie też nmenklaturę historyczną, poznajcie czym jest rekonstrukcja, jakiej epoki i wieku dotyczy, poznajcie tez jakie są najnowsze trędy wystawiennictwa muzealnego i jego promocji. Dopiero potem się na ten temat wypowiadajcie. Bo nawet jesli macie jakieś zdanie to powinno być uzasadnione nie mitami i "sobiemyślę", lecz ugruntowanym obcowaniem z kulturą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pragnę zauważyć, że pani dyrektor muzeum jest osobą "poleconą" przez piswoskiego wiceprezydenta, a także startowała z pisowskich list wyborczych. Tak więc jeśli ktoś uważa że muzeum nie jest upolitycznione jest naiwniakiem lub ciemnym ludem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie , posłuchajcie siebie , jestem z Warszawy i z ciekawości słuchając radia , guglałam o Izabelli Czartoryskiej , tu trafiłam , bardzo przykre wrażenie , po waszych komentarzach nie widać nic poza złośliwością i pogardą , przedszkole emocjonalne : moje , mojsze , innych - nic nie warte , skąd tyle zadufania w siebie ? może niektórzy - pierwotnie : ze służby innym - bo taki powinien być cel działalności samorządowców i wyższych władz , z niczym nie uzasadnionych powodów zamienili na załatwianie tylko własnych - małych i małostkowych interesikówi i poczucie jak na własnym , w najgorszym tego słowa znaczeniu - folwarku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...