Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Targi pracy i edukacji w Puławach. Po pracę, porady i inspirację

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 marca 2017 r. o 07:57 Powrót do artykułu
Po co te targi i tak pracy nie będzie. Czy to jest zamydlenie oczu obywatelom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem po co ten cyrk. Bezrobocie w Polsce wynosi 8,6%. W powiecie puławskim pewnie niższe. Wykluczając osoby organicznie niezainteresowane jakąkolwiek pracą, stypendystów MOPSu itp. Pozostaje ~5%. Ulotki można wziąć z netu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozśmieszajcie mnie, albo i nie osłabiajcie. Żona nie może dostać się do pracy bo przyjmują po znajomościach. A te wasze oferty z tych targów to nie wiem dla kogo.... Jak ktoś tam znajdzie pracę to tak jakby w TOTO wygrał milion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warsztaty dla poszukujących pracy.... HA HA HA HA HA..... Po co komu warsztaty, skoro Ździcho zna Kazia to Kazio przyjmie Ździcha.... w pierwszej kolejności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te targi są po to, aby ci co to organizują potem mieli o czym gadać usprawiedliwiając swoją pracę w Urzędzie Pracy - no przecież coś robimy - "organizujemy Targi"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja po złożeniu aplikacji czekałem miesiąc na odpowiedź i żadnego odzewu.Podobno wystarczą chęci hm hm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...