Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ten sklep zrobił furorę. Chcą takiego w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 kwietnia 2018 r. o 10:30 Powrót do artykułu
Podobnie jest w Holandii tylko że tu jak ktoś sprzedaje dom to z wszystkiego go czysci..Ja kupiłem piękna wazę,statek,i piękny zegar nakręcany.Sklepy te nazywają się krinklopwinkiel.Fajna sprawa może w Lublinie powstanie taki sklep.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki sklep jest w Bełżycach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wielu mieszkańców naszego miasta staje przed problemem, co zrobić ze zbędnymi rzeczami" - jak rozumiem na składzie sklepu swoje miejsce znajdzie Platforma Obywatelską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy pojawi się tam pierwszy pomnik smoleński albo marionetka prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł. Mam sporo rzeczy do oddania. Kiedyś wystawiłem przy śmietniku rzeczy, które mogły być jeszcze użyteczne dla innych. Część z nich zniknęła szybko, znajdując nowego właściciela. Niestety część została zniszczona przez bawiącą się młodzież, tracąc bezpowrotnie walory użytkowe. Widok poniewieranego misia, który latami siedział na kanapie w dom zniechęcił mnie do wystawiania takich rzeczy pod śmietnik. Mam nadzieję, że taki sklep szybko powstanie w Puławach. Ja chętnie nieodpłatnie dostarczę do niego przedmioty, których jest mi szkoda wyrzucić, a wiem, że inni mogą z nich jeszcze korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak stowarzyszenie robi z książkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod koniec października, wrzuć peło do Śmie@#$%^ :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Pod koniec października, wrzuć peło do Śmie@#$%^ :)
 Prędzej pisia wyrzucimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak w Szwajcarii Brocki, fajne miejsce mozna sobie pochodzic i poogladac a noz cos ciekawego sie znajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inicjatywa świetna. Mam nadzieję, że taki sklep szybko powstanie w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie nieodpłatnie dostarczę kilka fajnych rzeczy do tego sklepu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile to możne kosztować? Kto za to zapłaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arbuzy /psl/ i PO to wielkie zło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod wieżowcami jest Bric-a-Brac z podobnymi "szpragałami" ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile może kosztować ? Szukają 2 mln złotych :)  A na serio - znając urzędników - koszt prowadzenia takiego punktu przewyższy wartość rzeczy oddawanych. A kto za obsługę takiego punktu zapłaci ? Każdy z nas :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emeryt napisał:
Arbuzy /psl/ i PO to wielkie zło.
 - rzekł PiSior tempo patrząc w ekran teleizora na którym bredził TVPiS. Polska musi być PiSlamistyczna - pomyślał - i zemdlał po tak dużym wysiłku intelektualnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie szansa na ciekawe przedsięwzięcie. Trzymam kciuki za szybkie uruchomienie takiego sklepu w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym ma się zajmować miasto? Następna spółkę miejska z ogromnymi stratami powoła pan Sadurski? Komunikacja wróć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuno wróć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszystkie rzeczy, które zastępujemy nowym powinny wypełniać śmietniki. ZUK powinien wychodzić na przeciw potrzebom i oczekiwaniom mieszkańców. Skoro w innych krajach takie rozwiązania funkcjonują z powodzeniem to Puławy też powinny mieć taki punkt sprzedaży. Dobra inicjatywa powinna być realizowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...