Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teść, co zabił zięcia, aresztowany

Utworzony przez OLO, 24 września 2008 r. o 07:30 Powrót do artykułu
Ależ ludziom nerwy puszczają, że dochodzi do takich przeraźliwych zbrodni..... ciężko to wszystko pojąć by kłótnia tak się kończyła..... Ludzie - weźcie te nerwy w konserwy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam Marcina i to był naprwawde spokojny chłopak .Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki spokojny chłopak niecały rok po ślubie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna zbrodnia. Ale sposób przekazania informacji równie straszny. "Teść, co zabił zięcia, aresztowany". A może jednak "Teść, który zabił zięcia, aresztowany" ? Pisać każdy może jak widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcinku!Pokój Twojej duszy!Koledzy i koleżanki z Garbowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślusarz należy pisać przez rz, a nie sz. Czeski profesjonalizm. Błędy na poziomie podstawówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to w katolickiej rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda. Pracowałem z Marcinem w firmie. Spoczywaj w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
błędy to na prawdę poboczny wątek.tu głównie chodzi o to co się stało!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokój jego duszy!! Znałem go, to był chłopak który zawsze chodził uśmiechnięty, nigdy nikomu nie zrobił krzywdy, zawsze miał otwarta pomocna dłoń dla ludzi, po prostu Skarb! a tu taka tragedia. Jestem pewien że trafi do nieba! Spoczywaj w pokoju Marcinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reniu trzymaj sie. wyrazy wielkiego wspolczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...