Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To były zwłoki poszukiwanego osiemnastolatka

Utworzony przez Rasta, 14 kwietnia 2009 r. o 21:48 Powrót do artykułu
Jak zwykle policja wymyśliła wypadek. Albo puławska policja kryje przestępców albo nie chce im się pracować. Tak samo było z Kamilem B w 2003-został zamordowany,a policja -wypadek drogowy. W listopadzie wepchnięcie pod pociąg studenta-policja samobójstwo. Teraz okazało się,że chłopak utonął przed Remizą. Żal płacić podatki na takich idiotów jak KPP w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rasta napisał:
Jak zwykle policja wymyśliła wypadek. Albo puławska policja kryje przestępców albo nie chce im się pracować. Tak samo było z Kamilem B w 2003-został zamordowany,a policja -wypadek drogowy. W listopadzie wepchnięcie pod pociąg studenta-policja samobójstwo. Teraz okazało się,że chłopak utonął przed Remizą. Żal płacić podatki na takich idiotów jak KPP w Puławach
A jakie ty na nich Rasta podatki płacisz, jak ty bezrobotny jesteś i na koszt państwa egzystujesz? Przyjmij się na prokuratora, będziesz miał nad nimi nadzór, ale to uczyć się trochę trzeba, a ty co.... Oni "idioci", a ty głąb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ty ananas taki kozak jesteś skąd możesz wiedzieć czy rasta płaci na nich czy nie HWDP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ananas napisał:
A jakie ty na nich Rasta podatki płacisz, jak ty bezrobotny jesteś i na koszt państwa egzystujesz? Przyjmij się na prokuratora, będziesz miał nad nimi nadzór, ale to uczyć się trochę trzeba, a ty co.... Oni "idioci", a ty głąb.
Dla twojej wiadomości psie,pracuję i płace podatki,ale to co się dzieje w moim rodzinnym mieście przechodzi ludzkie pojęcie. Puławska policja kryje morderców i przestępców to samo było z moim kumplem Kamilem B jak go zabili. Pewnie wymyslą, że to samobójstwo,albo,że poszedł z pod Remizy do Dęblina łowić ryby o 1 w nocy. A ty Ananasie gimbusie do książek bo twoja matka musi płacić za ciebie rachunki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ananas napisał:
A jakie ty na nich Rasta podatki płacisz, jak ty bezrobotny jesteś i na koszt państwa egzystujesz? Przyjmij się na prokuratora, będziesz miał nad nimi nadzór, ale to uczyć się trochę trzeba, a ty co.... Oni "idioci", a ty głąb.
Ale prostak,pewnie policjant po zawodówce się tu wypowiada. Oni jeszcze podwyżki chcą,a nawet nie potrafią się wypowiedzieć i są pełni nienawiści. Żeby ta nienawiśc wróciła do ciebie ze zdwojoną siłą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, jaka merytoryczna dyskusja. A poziom... Na poziomie slumsów. Gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Rasta~ - (o zmarłych źle się nie powinno mówić) ALE jeżeli Kamil B.był twoim kumplem - to dla tych co znają cokolwiek sprawę - BEZ KOMENTARZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
~Rasta~ - (o zmarłych źle się nie powinno mówić) ALE jeżeli Kamil B.był twoim kumplem - to dla tych co znają cokolwiek sprawę - BEZ KOMENTARZA
A co ma piernik do wiatraka? Nic nie rozumiem z tej wypowiedzi,spróbuj się wypowiadać pełnymi zdaniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest straszne, wiem co oni przeżywali... Kamil był normalnym chłopakiem... a jego koledzy pokazali jakimi są kumplami... Niestety prawdziwych przyjaciół poiznaje się w biedzie bo czemu żaden z nim nie wyszedł przed lokal??? Wtedy może inaczej by sie wszystko potoczyło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacy koledzy... przed komputerem kazdy jest kozak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='lublinianka' date='22.04.2009, 00:12:40' post='119252'] tacy koledzy... przed komputerem kazdy jest kozak... [/quKamila prawie nie znałam, ale znam osobę z rodziny jego która była zajebiście zżyta z Kamilem... A najbardziej mnie ruszały te głupie plotki, że Kamila znaleźli już ze 3 razy słyszałam wcześniej, bez organów ja nie wiem kto takie głupoty wymyśla. Kamil zgubił telefon, jego koledzy nawet nie chcieli wrócic i poszukać tego telefonu... Co za koledzy... Nie jestem tu od oceniania, ale ja bym tak nie postapiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, dyskusja bardzo rzeczowa - jedni o Kamilu B. inni o Królikowskim..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O sprawie Kamila B., o którym ktoś wyżej wspomniał więcej do poczytania tu: http://www.pl.pulawy.pl/pulawy/pl/art191.php http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,48724,2078433.html Ciekaw jak sprawa potoczyła się dalej? Jak dotąd nic więcej nie udało mi się znaleźć na necie. Może redakcja DW wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...