Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To już czwarty przetarg. Nikt nie chce remontować tego budynku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lutego 2018 r. o 14:41 Powrót do artykułu
Ja pracowałem na budowie tego budynku a był to rok 1971. Budynek wraz z małą architektórą został przekazany do użytku na przełomie 1971/72 r.
Odpowiedz
Jestem Andrzej malowałem tam sciny w 1974 i do tej pory nie wypuścili :(
Odpowiedz
Czy przypadkiem nie jest to teren objęty słusznymi roszczeniami pewnej gminy wyznaniowej?
Odpowiedz
  • Zieleń pojawi się na tym terenie dopiero po remoncie budynku, a dziwnym trafem poprzednia placówka znajdująca się w tym obiekcie była corocznie w czołówce instytucji i firm nagradzanych w miejskich konkursach na najlepiej i najładniej utrzymaną (wręcz dopieszczoną) zieleń.
Odpowiedz
2 miliony złotych dla 60 wychowanków niedostosowanych społecznie? No pięknie. Biedny powiat nie ma na co wydawać pieniędzy?
Odpowiedz
Pewnie boją się, że jak pukną młotkiem to się zawali i będzie na nich....
Odpowiedz
Ustawa reprywatyzacyjna stoi pod dużym znakiem zapytania, wśród polityków obozu rządzącego zdania są podzielone. Pojawiają się głosy, które argumentują, że sprawę należy odłożyć na bliżej nieokreśloną przyszłość. Co - zdaniem oponentów - będzie oznaczało narażenie Polski na bilionowe straty związane z roszczeniami realizowanymi drogą sądową. Niezałatwienie reprywatyzacji sprawia także, że wiele tysięcy Polaków nie ma pewności co do stanu prawnego swojego miejsca zamieszkania. Sprawa uniemożliwia także uporządkowanie wielu miast, blokując obrót nieruchomościami i ziemią, czy remonty - szczęśliwie nie w Puławach...
Odpowiedz
Chyba lepiej wyburzyć tą komunę obrzydliwą ...
Odpowiedz
Na tym terenie przed 2 wojną stała Synagoga, pewnie trzeba będzie oddać ten teren żydom
Odpowiedz
Pewnie ta architektura odstraszyła gminę od wystąpienia o zwrot dawnej synagogi, bo w Kazimierzu... jaką cześć Puław przed wojną stanowiła społeczność żydowska i gdzie głównie zamieszkiwała? Pan Radny Kiełb pewno by wiedział
Odpowiedz
Wyburzyc i wybudować nowy od zera, jeśli nikt nie chce się podjąć remontu ruiny.
Odpowiedz
undefined napisał:
Chyba lepiej wyburzyć tą komunę obrzydliwą ...
 Łeb se wyburz 
Odpowiedz
Po co burzyć? Burzenie jest nieopłacalne, tak jak remont i modernizacja. To będzie łakomy kąsek dla deweloperów, a wybudować nowe na tartaku - co wyjdzie taniej już remont i modernizacja starego...
Odpowiedz
To jeden z najbrzydszych budynków w tym mieście, czas to usunąć
Odpowiedz
a po co usuwać i jeszcze na usuwanie pieniądz wydawać? lepiej deweloperom sprzedać i niech se one usunę czy co już tam chco z tym zrobio, a z tych pieniędzy ze sprzedaży nowe podbudować... taaa remonty modernizacje i przebudowy są bardzo nieopłacalne - a do budowy nowego mają się jak 25 do 20 - już czas jakiś temu wskutek analiz ekonomicznych to stwierdzono ...
Odpowiedz
Ten budynek jest bardzo ładny, tylko potrzebuje remontu. Żyletki na sali konferencyjnej są jak na wydziale UMCS w Lublinie - moderna. W środku marmur, spiralne schody i fontanna, bardzo ładnie wykończony. Oby tylko nie został zniszczony styropianem i kolorkami.
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja pracowałem na budowie tego budynku a był to rok 1971. Budynek wraz z małą architektórą został przekazany do użytku na przełomie 1971/72 r.
 A laicy piszą ,że budowany w latach 60.
Odpowiedz
undefined napisał:
To jeden z najbrzydszych budynków w tym mieście, czas to usunąć
 Znajdź piękniejsze.
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.