Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobra zmiana naiwny narodzie. Tak naobiecywał wam poseł Szulowski i minister Małgosia, a teraz wypinają się pewną częścią ciała. Gratuluję wyborcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana naiwny narodzie. Tak naobiecywał wam poseł Szulowski i minister Małgosia, a teraz wypinają się pewną częścią ciała. Gratuluję wyborcom.
Kto dba o wyborców.Grunt oni mają dobre koryta.Tego naszego posła jeszcze nie widziałam na mównicy sejmowej.Czyżby miał tremę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i w PiSdu poszedł PKS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja w puławskim PKSie nie jest nowa. Trwa od kilku lat. A kto rządził przez ostatnie 8 lat jak nie PO? Kto był Ministrem Skarbu z ramienia PO pochodzącym z Puław? Co przez kilka lat zrobił pan minister z Puław ws PKSu? Nie można o tym zapominać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS powinien znacjonalizować busiarzy i przywrócić PKSy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naiwniacy. Myśleli, że PiS będzie inaczej rządził. PiS teraz zajęty jest czyszczeniem sobie drogi do koryta. Po wyborach wszystkich naiwniaków ma w miejscu, gdzie kończy się kość ogonowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra zmiana!! dali radę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto dba o wyborców.Grunt oni mają dobre koryta.Tego naszego posła jeszcze nie widziałam na mównicy sejmowej.Czyżby miał tremę .
To źle patrzyłaś, bo mówił i to nawet kilka razy. Sprawdzaj rzetelniej :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS powinien znacjonalizować busiarzy i przywrócić PKSy...
Założę się że to Hi...r napisał,on jako ostatni zamknie drzwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmotowali to jak PGR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co panowie związkowcy? Wybraliście PiS i wam pomogli.... Jak widać teraz nie liczy się kto ma władze, tylko pieniądz. Kapitalizm to kapitalizm i jak widac na kapitalizm nawet PiS nie dopomoże. Zysku nie ma (pieniędzy) więc was zaorają, bez względu na to kto rządzi - czy to PO czy PiS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmotowali to jak PGR
    Wiecie co mnie śmieszy? Że jak były strajki w 80-tym to latali drąc się "Solidarność". Może nie wszyscy, ale na pewno w jakiejś części byli wśród nich ci, którzy teraz płaczą w PKS-ie. Na co liczyliście obalając socjalizm? Że kapitalizm będzie magicznie sprawiał, że zakład będzie w nieskończoność istniał? Nie panowie. Teraz jest konkurencja, a nie jeden bezkonkurencyjny PKS jak w PRL-u. Ta konkurencja was wykończyła oraz to, że nie potrafiliście z nią walczyć. A teraz płaczecie.... Powiem tak - trza było nie latać w 80-tych latach i nie drzeć się "Solidarność".... skoro tak wam teraz szkoda PRL-u (PKS-u).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasz minister niejaki Karpiński podpisał decyzję o likwidacji PKS. Podziękujcie mu za to, chociaż on ma Was teraz w d....ie na najbliższe 4 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKS Puławy to nie tylko tabor, pracownicy, dworzec, ale także pasażerowie. Przypominam, że kierowcy sami zgotowali sobie taki los. Często kierowcy palili papierosy w czasie jazdy. Podam dwa przykłady. Kierowca palił papierosy w czasie jazdy w autobusie relacji Lublin - Puławy (jechałem z Nałęczowa godz.19.13 do Puław dnia 08.04.2009 r.)* Kierowca, w busie PKS-u relacji Lublin - Puławy od miejscowości Jastków zaczął palić papierosy (jechałem z Lublina godz. 13.00 dnia 06.07.2012 r.)* Na dodatek kierowca ten pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Zapłaciłem za bilet i co dostałem w zamian. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany. Od tej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za taką ofertę. Nigdy więcej! *przytoczone przykłady na podstawie autentycznych zdarzeń. Zgłosiłem te przypadki dyrekcji PKS Puławy. Dodatkowo drugi udokumentowany mam na nagraniu na dyktafonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwielbiam tę pastę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKS Puławy to nie tylko tabor, pracownicy, dworzec, ale także pasażerowie. Przypominam, że kierowcy sami zgotowali sobie taki los. Często kierowcy palili papierosy w czasie jazdy. Podam dwa przykłady. Kierowca palił papierosy w czasie jazdy w autobusie relacji Lublin - Puławy (jechałem z Nałęczowa godz.19.13 do Puław dnia 08.04.2009 r.)* Kierowca, w busie PKS-u relacji Lublin - Puławy od miejscowości Jastków zaczął palić papierosy (jechałem z Lublina godz. 13.00 dnia 06.07.2012 r.)* Na dodatek kierowca ten pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Zapłaciłem za bilet i co dostałem w zamian. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany. Od tej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za taką ofertę. Nigdy więcej! *przytoczone przykłady na podstawie autentycznych zdarzeń. Zgłosiłem te przypadki dyrekcji PKS Puławy. Dodatkowo drugi udokumentowany mam na nagraniu na dyktafonie.
    Fakt, to tylko przykład, ale ciemnota z PKS-u sama zgotowała sobie ten los. Przyzwyczaili się latami do monopolu w tak wielkim stopniu, że chyba zapomnieli, że jest konkurencja. Tak bardzo uwierzyli w swoją wielką bezkonkurencyjność, że w du*** mieli niezadowolenie klientó np. na palenie w autobusie. Mają za swoje debile.... Tak - to tacy kierowcy zrazili klientów takim przykładowym postępowaniem. Przyczyniliśta się do tej upadłości jełopy a teraz mata za swoje. Klient idzie tam, gdzie mu nie śmierdzi w autobusie. Myśleliście, że przyjemniejest wąchac smród? A teraz pozamiatane. Miałeś chamie złoty róg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>Dobrze w domu dobrze w lesie a najlepiej w pekaesie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym wszystkim przypomnieć że to za rządów PO Puławski PKS otrzymał dotacje z której zarządzający tą firmą nie potrafili mądrze skorzystać a teraz płacz i lament a co do tego nagrywacza to pewnie z PiS w tej formacji nagrywanie jest na topie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostały też dotacje od miasta Ryki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...