Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To największa truskawka w Polsce! Wyhodowano ją w Leokadiowie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2017 r. o 11:13 Powrót do artykułu
Ja nie chciałbym jeść tej truskawki. Czort wie co po niej może się z człowiekm stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile chemii tam władowano ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chemia, chemia i jeszcze raz chemia. Wiem co mówię. Pracowałem kilka lat temu w Anglii na farmie truskawek. Moim zadaniem było podłączanie nawożenia do wszystkich roślin by urosły jak najwiekszę. Nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, że oprócz nawozów truskawki były szprycowane hormonami wzrostu i genetycznie modyfikowane. Wszystko po to by owoce były jak największe i żeby było ich więcej. Wszystko w imię zysku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko jest niczym w porównaniu do tego : ***mieczducha888.blogspot.com/2017/03/koniec-entropii-wspaniaa-wiadomosc-dla.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z 2 truskawek zrobiła się 1 - i gdzie tu macie chemię znawcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak dzieląc na pół one nie są normalnej wielkości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej tych truskawek nie jeść,bo raczysko murowany!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...