Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Torturował i gwałcił prostytutki. Osiem lat więzienia

Utworzony przez tepiciel glupoty, 25 kwietnia 2012 r. o 16:11 Powrót do artykułu
Jak mozna zgwałcic prostytutke?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mozna zgwalcic prostytutki? hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uzycie slowa "tirowka" w artykule prasowym jest chyba trochę nie na miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie wszystko miało być w cenie - tylko gość nie zapłacił - w takim razie to nie był gwałt tylko oszustwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli macie wątpliwości co do winy tego zwyrodnialca - to jesteście takimi samymi zwierzętami jak on!!!! Bydle nie powinno z więzienia wyjść nigdy! Resocjalizacja powinna w jego przypadku polegać na codziennym wpychaniu metalowych prętów w d...e przy jednoczesnym polewaniu kwasem!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAROLINA napisał:
Jeżeli macie wątpliwości co do winy tego zwyrodnialca - to jesteście takimi samymi zwierzętami jak on!!!! Bydle nie powinno z więzienia wyjść nigdy! Resocjalizacja powinna w jego przypadku polegać na codziennym wpychaniu metalowych prętów w d...e przy jednoczesnym polewaniu kwasem!!!!!
O proszę, ile w tobie nienawiści i agresji. Jesteś ich koleżanką z branży, czy co? Dla mnie osobiście, prostytutki (czy jak tam kto woli je nazywać), to istoty najniższej klasy, zero godności. Dlatego nie obchodzi mnie, że ktoś je szmaci czy krzywdzi - takie ryzyko zawodowe. Więc to ich wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dżon napisał:
O proszę, ile w tobie nienawiści i agresji. Jesteś ich koleżanką z branży, czy co? Dla mnie osobiście, prostytutki (czy jak tam kto woli je nazywać), to istoty najniższej klasy, zero godności. Dlatego nie obchodzi mnie, że ktoś je szmaci czy krzywdzi - takie ryzyko zawodowe. Więc to ich wybór.
Dżon sam jesteś istotą najniższej klasy, pozbawioną godności, ale tak już mają ci co pochodzą z Dysa lub Ciecierzyna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Lepper: "Jak można zgwałcić prostytutkę?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apropo tirówek, a gdzie jest nasza dzielna POILICJA. To teren Kurowa. Dlaczego nie reogują jak dziewczyny wychodzą na jezdnię i stwarzają zagrożenie dla kierowców. Sam byłem świadkiem jak jeden się zatrzymał a drugi w niego uderzył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedyś widziałem jak podjechał do tej pani radiowóz i ci w środku byli strasznie rozbawieni. Ciekawe czy......gratis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dżon napisał:
O proszę, ile w tobie nienawiści i agresji. Jesteś ich koleżanką z branży, czy co? Dla mnie osobiście, prostytutki (czy jak tam kto woli je nazywać), to istoty najniższej klasy, zero godności. Dlatego nie obchodzi mnie, że ktoś je szmaci czy krzywdzi - takie ryzyko zawodowe. Więc to ich wybór.
deb***u skończony - nawet prostytutka jest człowiekiem i nie można jej krzywdzić. I to jeszcze w tak zwierzęcy sposób. Wiele z tych dziewczyn nie pracuje na szosach z własnego wyboru tylko znajdują się w szponach alfonsów. 8lat za takie barbarzyństwo to śmiech na sali. Powinien przesiedzić 20 lat a koledzy z celi powinni mu zrobić z d**y wiatrak. Jesteś skończonym kretynem a Twój rozwój zatrzymał się zanim dorosłeś. Współczuję Ci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imię i nazwisko tego zwyrodnialca dużo by wyjaśniło.Przecież to dewiant!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że Alfonsi działają wolniej od Policji... dali by Kolesiowi lepszy wyrok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i być tu prostytutką !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...