Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek koło Kutna. Zginęli dwaj mieszkańcy powiatu puławskiego [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 kwietnia 2019 r. o 11:45 Powrót do artykułu
Niech mi ktoś powie w jakim celu w Polsce rosną drzewa wzdłuż dróg ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla bliskich. Wszyscy jesteśmy tu na chwilkę. Nawet 100 latka gdy spytamy czy życie mu szybko zleciało to powie że jaj chwilka. Wszystko wokół nas przemija, starzeje się i umiera ale jest ŻYWY BÓG - JEZUS w którym jedynie jest przebaczenie grzechów, uwolnienie z niewoli grzechu, pokój ducha, duchowy odpoczynek i wspaniała wieczna obietnica. Gdybyśmy byli obojętni Jezusowi to nie przyszedłby na ziemię i nie umarł za nasze grzechy aby dać nam możliwość zbawienia. Polecam ufać bezgranicznie Zmartwychwstałemu i czytać natchnioną Biblię ..... "Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie. (29) Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych " - Ewangelia Mateusza _____________ wyszukiwarka : " Jedyny lek na depresję i ochrona przed nią " ______ " Błędy w naukach Świadków Jehowy część 2 transfuzja i krwiodawstwo "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś powie w jakim celu w Polsce rosną drzewa wzdłuż dróg  ?
 A co w poprzek mają rosnąć? Jak zwykle winne drzewo.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś powie w jakim celu w Polsce rosną drzewa wzdłuż dróg  ?
 Kiedyś rosły po to, żeby zimą wyznaczać drogę wśród śniegów, a latem żeby dziedzic jadący bryczką, a i chłop maszerujacy na jarmark, mieli trochę cienia. Teraz służą tylko do wyłapywania kierujących pojazdami, którzy wskutek własnej głupoty lub nieszczęśliwego wypadku wypadną z trasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś powie w jakim celu w Polsce rosną drzewa wzdłuż dróg  ?
 jakoś miliony drzew sie mija i sie nie wpakowało w żadne,wystarczy jechać wolniej i ostrożniej.a rosną po to by choćby częśc syfow ze spalin wchłaniać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no radziu, znowu sucharem zaleciało. W mieście już od dawna się o tym wypadku mówi, a ty dopiero dziś artykuł zamieszczasz. Wystarczyło zadzwonić o KPP o potwierdzenie faktu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz winne drzewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Andrzej K znany brat Zbigniewa K
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to aby było więcej wypadków śmiertelnych. Jakby nie te drzewo zapewne zatrzymali by się w polu z jakimiś złamaniami, potłuczeniami. Samochód może byłby do kasacji ale mieliby większe szanse na przeżycie. Niech rosną sobie na drogach dojazdowych lokalnych, ale na krajowych powinny być minimum kilkadziesiąt metrów od drogi + jakieś bariery energochłonne gdzie drzewa są blisko drogi. Na pewno mielibyśmy o wiele mniej wypadków śmiertelnych które kończą się na przydrożnych drzewach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i czy Zbigniew z czy Zbigniew k co to za różnica zginęli ludzie! Nie wrócili na święta do rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to aby było więcej wypadków śmiertelnych. Jakby nie te drzewo zapewne zatrzymali by się w polu z jakimiś złamaniami, potłuczeniami. Samochód może byłby do kasacji ale mieliby większe szanse na przeżycie. Niech rosną sobie na drogach dojazdowych lokalnych, ale na krajowych powinny być minimum kilkadziesiąt metrów od drogi + jakieś bariery energochłonne gdzie drzewa są blisko drogi. Na pewno mielibyśmy o wiele mniej wypadków śmiertelnych które kończą się na przydrożnych drzewach
 Zgoda, tylko zauważ ze te drzewa przy krajówkach były od dawna. Teraz jak powstaje nowa droga jest całkiem inaczej,masz pobocze i zadnych drzew. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej czy Zbigniew?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego zlodzieja mniej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiot wymyslił by sadzić drzewa przy tych drogach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle dla cebulmenow winne drzewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel idioto winny był podmuch wiatru a nie drzewo żebys jeb... W drzewo to zrozumiesz idioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i czy Zbigniew z czy Zbigniew k co to za różnica zginęli ludzie! Nie wrócili na święta do rodzin
 nie denerwuj sie tak, bo udaru dostaniesz czy innego zawału i o tobie będą artykuły pisać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to aby było więcej wypadków śmiertelnych. Jakby nie te drzewo zapewne zatrzymali by się w polu z jakimiś złamaniami, potłuczeniami. Samochód może byłby do kasacji ale mieliby większe szanse na przeżycie. Niech rosną sobie na drogach dojazdowych lokalnych, ale na krajowych powinny być minimum kilkadziesiąt metrów od drogi + jakieś bariery energochłonne gdzie drzewa są blisko drogi. Na pewno mielibyśmy o wiele mniej wypadków śmiertelnych które kończą się na przydrożnych drzewach
 Rozwiązanie jest oczywiste: drzewa wyciąć, a zamiast nich sadzić żywopłoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę rodzinę zmarłego Pana Huberta o wiadomość na email: basia7852@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to miasto robi sensację z czyjejś tragedii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...