Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szkoda chłopa,ale niestety tak wyglądają efekty bezmyślnosci i lekceważenia podstawowych zasad bezpieczenstwa.Jeżeli chodzi o tą rękę to bardzo dobrze że ją pokazaliście ,może wielu kierowcom uświadomi czym może zakończyć się brawura na drodze.Znam wiele osób, które zmieniły swój styl jazdy po zobaczeniu trupa na drodze.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj wróciłem z Holandii,Polacy,to najgorsi i najwredniejsi kierowcy w Europie.Dzis wyszedlem w Puławach na ulicę,cholera,nie da rady przejść przez ulicę.ani jeden kierowca nie stanąl przed pasami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj wróciłem z Holandii,Polacy,to najgorsi i najwredniejsi kierowcy w Europie.Dzis wyszedlem w Puławach na ulicę,cholera,nie da rady przejść przez ulicę.ani jeden kierowca nie stanąl przed pasami.
zgadzam się z twoją wypowiedzią, niestety w tym chorym kraju jest tak jak piszesz, też jestem kierowcą i staram sie zatrzymywać przed każdym przejściem dla pieszych jak widzę że ktoś zamierza przejść na drugą stronę ale jak ja sie zatrzymuję to w tym momencie co wyprawiają inni kierowcy to mózg staje poprostu! szczególnie miejscem do popisu dla ich głupoty jest ulica centralna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propo objazdu wczorajszego wypadku to policjanci co kierowali ruchem na skrzyrzowaniu w Górze Puławskiej co nic innego jak synowie wiatru i kurzu (czytaj-tymany) bo inaczej nie da ich się nazwać.Od strony Zwolenia korek około 2 km,a ci stoją i patrzą jeden na drugiego,a ruch odbywa się na zasadzie pierszeństwa.Krawężniki w d... jeb..e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że pokazaliście chociaż dłoń ofiary, powinno się pokazywać całego denata ku przestrodze dla innych... jeśli chociaż kilka takich wypadków byłoby mniej to warto byłoby to zrobić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TIRY NA TORY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TIRY NA TORY !!!
Co masz do Ciężarówek on jechał prawidłowo na swoim pasie ,miał uciekać do rowu i sam zginąć bo jakiś koleś myśli że jest na rajdzie i każdy będzie mu usuwał się z drogi??Szkoda człowieka i rodziny ale pomyślcie co przezywa kierowca z ciężarówki?człowieku zanim coś chlapniesz w sieci zastanów się co piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie policjanci - wymieniajcie się częściej z LU nieoznakowanymi autami. Coś takiego działa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...