Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Transmisje z obrad radnych. Obowiązek wchodzi w życie po jesiennych wyborach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lutego 2018 r. o 10:35 Powrót do artykułu
Ja również bardzo się cieszę razem z Panem Radnym Pawłem Majem i już nie mogę się doczekać. Jestem wielkim fanem Transmisji i z wielkim wyczekiwaniem będę je zawsze oglądał jak najlepsze serie game of thrones. Mam już nawet na oku swojego ulubionego pierwszoplanowego bohatera tej czekającej nas sagi i mam nadzieję, że po wyborach znajdzie się w jej obsadzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obowiązek stenogramu obrad sesji zamiast sprawozdania w postaci protokołu.Są w społeczeństwie osoby z problemami słuchu.Skończy się "ugładzanie" niewygodnych treści.Zatrudniane osoby do obsługi rady będą specjalistami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są miasta, w których jest to realizowane i nie w kosztach jakie podał wiceprezydent Tadeusz Kocoń. Uruchomienie, to rząd wielkości 2 tysiące brutto. Miesięczne utrzymanie z dostępem do sieci Internet nie więcej niż 0,5 tysiąca brutto. Chyba, że "szwagier" miałby to robić, to wtedy w cenie trzech będzie jedna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest!!! Oko suwerena w sieci jak nic podniesie kulturę debaty, a co najważniejsze może nawet jej jakość... tak się zastanawiam, gdyby nasi przedstawiciele zapuścili brody sążniste może mielibyśmy nawet sagę wikingowie - no oby tylko najmężniejsi z nich znaleźli się po wyborach w obsadzie głównych ról ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu zobaczymy dlaczego przewodnicząca Krygier na sesji zabrania dyskusji na dany temat, a radnym chcacym wziąć udział w dyskusji udziela reprymendy. Chętnie zobaczę jak wyglądają takie reprymendy i zamykanie ust niewygodnym radnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze czyni, jak Tarczowniczka Lagherta musi dyscyplinę w swojąlej drużynie trzymać by zachować jej zdolność bojową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a że to sie niezbyt podoba naszemu Ragnarowi a raczej Radnarowi Lothbrokowi no cóż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ubliżaj Laghercie. Pani K. nie dorasta do pięt nawet jej najpośledniejszej niewolnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego rada miasta nie zezwoliła na nagrywanie sesji? Dlatego ze to był pomysł radnego Maja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan radny Maj bardzo dobrze wypełnia swój mandat. Nie boi się zadawać niewygodne pytania np w sprawie cyganów i niegospodarności w Puławach. Podoba mi się to. zapewne znów będzie w radzie miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo dzielny jest zupełnie jak Radnar Lothbrok...ale mimo wszystko w najnowszej serii sagi go już nie ma bo wykończyła go jakaś ciota ;))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mało tego bo to ciota w rajtuzach była ;))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radnara Lothbroka wykończył król Elli z Nortumbrii. Jego szata nie przypominała rajtuzów. Wymyśl coś bardziej prawdopodobnego. Skoro już musisz to robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na puławską 'Koronę Królów"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł radnego Maja przeszedł dzięki ustawie rządowej? Gong dla radnych zawistników blokujących mu wszelkie jego pomysły. Jak sie okazuje dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia z królewskiej Kąkolewnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
""""""Radnara Lothbroka wykończył  król Elli z Nortumbrii. Jego szata nie przypominała rajtuzów. Wymyśl coś bardziej prawdopodobnego. Skoro już musisz to robić.""""""  a zaglądałeś Eli pod szaty skoro wiesz ze nie latają w rajtuzach? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
""""""Pomysł radnego Maja przeszedł dzięki ustawie rządowej? Gong dla radnych zawistników blokujących mu wszelkie jego pomysły. Jak sie okazuje dobre""""""     to nic nie pomoże bo faceci w rajtuzach wykończą Radnara i w następnej serii sagi go już nie będzie - chrząchanie tylko pozostanie warchlakom które dowiedzą się jak cierpiał stary dzik :D :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyni sprawiedliwi ze swoim pomagierem z błotnistej grobli zamierzają kogoś wykończyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wystarczyło w swoim czasie pomyśleć o Seniorach którzy ocaliliby Radnara...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...