Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O !! To ten przystojniaczek co na Opolu jeździ ! :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupcie nowe autobusy najlepiej testowane volvo a stare gnioty sprzedajcie na zlom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie podstawowym problemem jest brak jednego wspólnego przystanku startowego dla busów w Puławach. Każdy zaczyna trasę w innym miejscu. Nie można na to przerobić starego pks
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUS-y to ciasnota. PKS przy nich to wygoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadę z LUBLINA do Puław BUS-em prywatnym z lubelskiego PKS-u i w Puławach mówię busiarzowi że chcę wysiąść na przystanku za wiaduktem kolejowym. Ten mi prawi, że to nie ich przystanek.... i weź się ku*** nie wkurz! Jechałem na osiedle górna-kolejowa i mam zapierniczać z centrum miasta bo się jak zwykle w tym poje***ym kraju nikt z nikim dogadać nie może. Kiedyś jechało się PKS-em i wszyskie przystani "działały" - teraz jakiś żart. BUS przejeżdża obok przystanku i się zatrzymac nie chce. Moim zdaniem jak ktoś wozi ludzi to powinien się postarać by "załatwić" ludziom wszystkie możliwe przystanki a nie potem zapitalać z centrum z powrotem... W takim układzie tgo ja pieprzę busy. Wolę pociągiem jechac i wysiadać na "puławach drewnianych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadę z LUBLINA do Puław BUS-em prywatnym z lubelskiego PKS-u i w Puławach mówię busiarzowi że chcę wysiąść na przystanku za wiaduktem kolejowym. Ten mi prawi, że to nie ich przystanek.... i weź się ku*** nie wkurz! Jechałem na osiedle górna-kolejowa i mam zapierniczać z centrum miasta bo się jak zwykle w tym poje***ym kraju nikt z nikim dogadać nie może. Kiedyś jechało się PKS-em i wszyskie przystani "działały" - teraz jakiś żart. BUS przejeżdża obok przystanku i się zatrzymac nie chce. Moim zdaniem jak ktoś wozi ludzi to powinien się postarać by "załatwić" ludziom wszystkie możliwe przystanki a nie potem zapitalać z centrum z powrotem... W takim układzie tgo ja pieprzę busy. Wolę pociągiem jechac i wysiadać na "puławach drewnianych".
Przystanki na trasie do miasta należą do MZk więc rację ma kierowca busa ,że sie nie zatrzymał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emka sobie jeździj to na każdym ci się zatrzyma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przystanki na trasie do miasta należą do MZk więc rację ma kierowca busa ,że sie nie zatrzymał.
  Jak się wozi ludzi to się można "dla ludzi" z MZK dogada, tak? Kierowca miał rację - to ja k...a wiem. Ale żal mam, że się ze sobą nie dogadują. No ale wiadomo - utrzymanie przystanku kosztuje i BUSIARZOM nie chce się partycypowac w kosztach,m stąd problem. Ale teraz taki właśnie pożądek. To jak na kolei - perony w innej spółce, kasy w innej, tory w innej, pociągi w innej i jak zmieniają rozkład to burdel, bo nikt nie może się z nikim dogadać. Jak kiedyś było jedno przedsiębiorstwo PKP nie było takiego burdelu, od pociagów można było zegarki regulować....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emka sobie jeździj to na każdym ci się zatrzyma
  Z Lublina Emką sobie jeździj... ku*** - doradca, jak dorad ca prezydenta.... czytaj ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to ja juz pociągami jeżdżę bo mieszkam na górnej-kolejowej. Z tym busem to się nadziałem raz - teraz to walę, wybieram pociąg, który mi się zatrzymuje na "drewnianych". tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie dało by się uruchomić Emki z Puław do Nałęczowa (przez Wąwolnicę a może w sezonie zimowym przez Rąblów)? Wielu ludzi jeździło na tej trasie PKS'ami. W chwili obecnej zdani są oni na łaskę prywatnych busów, które są małe, przeładowane i kursują nieregularnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Rada Miasta ustaliła na których przystankach mogą się zatrzymywać BUSY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...