Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trwa wyposażanie zabytkowego ratusza w Końskowoli

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2020 r. o 18:22 Powrót do artykułu
Bardzo ładny budynek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma Pako z Końskowoli robiła , wykopy i równania wokoło budynku . Brawo chłopaki , gratulacje Grzesiu :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna gmina, w której coś się konkretnego robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładny budynek
 Ale patrząc na otoczenie trochę oczoje_bny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bedziemy mieć ładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Końskowola kwitnie podczas gdy inne gminy mogą popatrzeć z zazdrością...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny jest, bardzo pasuje do tych zrujnowanych kamieniczek obok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wazelina nawija pochwalny makaron w komentach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy było wyremontować ratusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No budynek bardzo ładny. Gmina inwestuje ale nie potrafi nikt z gminy zrobić wniosku o dofinansowanie chociażby salarow czy fotowoltaniki. Wszystkie nawet biedniejsze gminy mają te instalacje tylko u nas nic. Ale w Po....zogu wszystko ok, wszyscy zadowoleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No budynek bardzo ładny. Gmina inwestuje  ale nie potrafi nikt  z gminy zrobić wniosku o dofinansowanie  chociażby  salarow czy fotowoltaniki.  Wszystkie   nawet biedniejsze gminy mają te instalacje tylko u nas nic. Ale w Po....zogu wszystko ok, wszyscy zadowoleni
 "Fotowoltaiki" nieuku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No budynek bardzo ładny. Gmina inwestuje  ale nie potrafi nikt  z gminy zrobić wniosku o dofinansowanie  chociażby  salarow czy fotowoltaniki.  Wszystkie   nawet biedniejsze gminy mają te instalacje tylko u nas nic. Ale w Po....zogu wszystko ok, wszyscy zadowoleni
 Ale jesteś zorientowany. Dla twej wiadomości - gmina opracowała takowy wniosek i nawet otrzymała dofinansowanie, ale lokalni działacze dobrej zmiany przekonali znaczną część ciemnego narodu, że to się nie opłaca. Ludzie się masowo wycofali i wniosek padł na pysk. Teraz płacz bo w innych gminach mądrzejsi mieszkańcy ... Informuję też, że możesz bez proszenia się samodzielnie zdobyć kasę na panele. Wystarczy poczytać o programie "Mój prąd" lub "czyste powietrze". No ale trzeba umieć czytać i pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny jest, bardzo pasuje do tych zrujnowanych kamieniczek obok...
 A mieszkańcy ci się podobają, czy może też brzydcy i do przesiedlenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny jest, bardzo pasuje do tych zrujnowanych kamieniczek obok...
 Ty pewnie mieszkasz w pałacu. Te ruiny to są ludzkie domy. Wstyd tak pisać. Nie wszystkim jak widać powodzi się tak dobrze jak tobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzkie domy? Nie, pustostany. Jako mieszkaniec na peweno wiesz które. Przejeżdzam tamtędy w miarę regularnie, zjeżdżając z Eski od Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może na początku i odbędzie się z jedna lub dwie posiadówki lecz potem całe to wyposażenie pokryje gruba warstwa kurzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już kolejny raz kiedy gmina nie potrafi załatwić dofinansowania do zielonej Energi. Osiem lat temu gmina nie dostała dofinansowania do do solarów, winą obarczono pracownika który był odpowiedzialny za ten program. Dwa lata temu miała być dotacja na fotowoltaike pompy ciepła i solary. Zwrucono mi zaliczke którą wpłaciłem twierdząc że gmina nie dostała dotacji 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już kolejny raz kiedy gmina nie potrafi załatwić dofinansowania do zielonej Energi. Osiem lat temu gmina nie dostała dofinansowania do do solarów, winą obarczono pracownika który był odpowiedzialny za ten program. Dwa lata temu miała być dotacja na fotowoltaike pompy ciepła i solary. Zwrucono mi zaliczke którą wpłaciłem twierdząc że gmina nie dostała dotacji
 To sobie sam załatw. Morawiecki sypie kasą na takie zadania, wystarczy, że człowiek wyciągnie rękę. Co? Tyłka sie ruszyć nie chce? Gmina działa dkla ogółu a nie dla twojej chałupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tej samej gminie mówisz? Przecież wszystko przebiegło pozytywnie tylko mieszkańcy ze względu na wysokie koszty zrezygnowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,, gość,, I tak też zrobiłem Tusk dołożył mi do solarów, Szydło do fotowoltaiki a teraz Morawiecki może dołoży do pompy ciepła. Ale to nie zwalnia gminy Końskowola z obowiązku dbania o ekologię i pomoc jej mieszkańcom w jej realizacji wykożystać dotacje które są dawane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...