Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzcianki: Kierowca opla zabił pieszą i odjechał

Utworzony przez Tola, 4 listopada 2010 r. o 11:42 Powrót do artykułu
Tzcianki gm. Janowiec a nie gmina Trzcianki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W powiecie puławskim nie ma gminy Trzcianki. Wydajecie z DW mapy. Może trzeba by pomyśleć, aby każdy wasz redaktor dostał ich komplet i popracował przy ich pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli juz to nie mariusz n tylko M
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego bandyte to tylko niech piekło pochłonie ,i najlepiej jak by nigdy się nie urodził,a ciekawe jakich miał rodziców co go tak wychowali. Powinien do końca życia ciężko pracować i wszytko co zarobi to płacić rodzinie dożywotnią rentę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli nie znasz ludzi sprawiedliwy to sie nie wypowiadaj na temat rodziców!!!!czy można osadzac rodziców za czyny ich dzieci???sama jestem rodzicem i nie mam wplywu na to jak zachowoje sie moje dziecko np w szkole?!!!staram sie go wychowywac jak najlepiej ale nie zawsze jest tak jak sie chce!!!!!a rodzice tego mezczyzny sa pozadnymi ludzmi i bardzo cierpia z tego powodu co sie stało!!!!a ta kobiwta sama wracala nabuzowana jak szpak nikt nie wie jak było naprawde moze mu sie wytoczyła pod koła?nikt nie wie jak było wiec nie osadzaj nikogo!!!pomysl ze to czyta tez jego rodzina i boli ja to bardzo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie zgadzam się z przedmówcą,niech nikt nikogo nie osądza bo nie wiadomo kogo co czeka.........a jeśli chodzi o jego rodzinę też ich znam i są normalnymi ludźmi!!!!Uczymy się na błędach On popełnił błąd,którego z pewnością sobie nie wybaczy i będzie to już w Nim do końca życia.Czy to nie "duża kara"?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...