Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale wykorzystują dzieci, nie pozwolę swoim dzieciom w rodzinie nawet tknąć papierka czy tp., niech zbierają ci co dostają forsę za darmo z opieki społecznej, wstyd, brud, syf na każdym kroku a tyle osób dostaje za darmo pieniądze, niech mamuśki ze swoimi dziećmi co z opieki dostają za darmo wezmą i zbierają, nie dostałam ja ani moja rodzina grosza za darmo, niech spieprzają, każdy grosz mamy zapracowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie zrobili coś pożytecznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie zrobili coś pożytecznego.
  a ty to co, tez rób coś pożytecznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwapiński lansuje się na śmieciach, no bo co on bidak więcej potrafi. Tani lans. Albo przed wyborami stoi pod cmentarzem z puszką, albo rękami dzieci zbiera śmieci. Weź się chłopie bezrobotny do roboty uczciwej, a nie w politykę uderzasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem żenujące jest wysługiwanie się dziećmi są od tego odpowiednie służby porządkowe a nie dzieciaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wykorzystują dzieci, nie pozwolę swoim dzieciom w rodzinie nawet tknąć papierka czy tp., niech zbierają ci co dostają forsę za darmo z opieki społecznej, wstyd, brud, syf na każdym kroku a tyle osób dostaje za darmo pieniądze, niech mamuśki ze swoimi dziećmi co z opieki dostają za darmo wezmą i zbierają, nie dostałam ja ani moja rodzina grosza za darmo, niech spieprzają, każdy grosz mamy zapracowany.
właśnie to samo miałem napisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwapiński lansuje się na śmieciach, no bo co on bidak więcej potrafi. Tani lans. Albo przed wyborami stoi pod cmentarzem z puszką, albo rękami dzieci zbiera śmieci. Weź się chłopie bezrobotny do roboty uczciwej, a nie w politykę uderzasz.
Pełna zgoda. Ten gościu jest fatalny. Pokazywać się tylko potrafi i na garnuszku rodziców, bo swoje lata ma a kariera zawodowa żadna. Żenujące to co robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci to mogą co najwyżej podczas godziny wychowawczej posprzątać teren wokół szkoły. Jak Kwapiński chce się wykazać niech sam weźmie się za śmiecie z terenu miasta, gminy lub parku ( użytkowanie wieczyste IUNG-u ). Od sprzątania są przecież firmy opłacane m.in z naszych podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...