Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
OWSZEM FAJNA ALE NADAJE SIĘ NA WIEŚ GDZIE MAŁY RUCH SAMOCHODÓW A NIE DO MIASTA BO TO STWARZA MASĘ RÓŻNORAKICH UTRUDNIEŃ,JUŻ COŚ TAKIEGO NA KUNICKIEGO ZROBILI,NIECH CI CO TO ZAPLANOWALI POJADĄ I POSŁUCHAJĄ CODZIENNYCH WIĄZANEK KIEROWCÓW NA SWÓJ TEMAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POrąbany POmysł za duże pieniądze. Taniej będzie jeździć PO zaoranych POlach. I prędkości będą bezpieczniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. "miasteczko holenderskie" - a może raczej "polskie miasteczko...." typowo absurdalne!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na wycieczkę do Lwowa. Poza starym miastem szeroko,ale bezpiecznie. Ulice maja do 4 pasów ruchu w jednym kierunku.Pojazd parkujacy przy krawężniku nikomu nie przeszkadza. A na Kunickiego-wystarczy przejechać,jeżeli się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt."Wszystkie te elementy projektant drogi przeszczepił z jednego z holenderskich miasteczek, gdzie od wielu lat nie było poważnych wypadków." Tylko nadgorliwiec jeden nie wziął pod uwagę że tam to droga osiedlowa, a cały ruch jest kierowany autostradami i obwodnicami. A u nas z głównej drogi gdzie ruch jest wzmożony, przekształca się w drogę osiedlową !!!! LOGIKI trochę panowie włodarze, wasze zachłyśnięcie się zachodem odbije się czkawką nie wam ale zwykłym kierowcom !! Zapraszam do obejrzenia wysepek, jak wyglądają po niespełna tygodniu oddania do użytku (są czarne od obtartych opon) za 2 lata krawężniki będą do wymiany, ale co tam, mamy pieniądze na bezmyślne kopiowanie cudzych pomysłów nie zawsze trafionych, to i znajdą się na POLSKIE "remonty dróg" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPRASZAM DO DUBLINA,GDZIE SĄ WĄSKIE ULICE A DO TEGO JESZCZE ŚCIEŻKI ROWEROWE NA JEZDNI OZNACZONE NA CZERWONO GDZIE ROWERZYSTA MA PIERWSZEŃSTWO. SCIEŻKA ROWEROWA ZAJMUJE PRAWIE POŁOWĘ JEZDNI I JAKOŚ WSZYSCY SIĘ MIESZCZĄ I JADĄ PŁYNNIE USTĘPUJĄC SOBIE PIERWSZEŃSTWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak odbywać się będzie przejazd kolumny z prezydentem, premierem czy innym oficjelem do Kazimierza ?. Ci którzy widzieli jak przemieszczaja się takie kolumny, wiedzą o co chodzi. A moze wtedy ta droga będzie wyłączana z ruchu na czas przemieszczania się konwoju w myśl obowiązującej zasady - jeden jedzie, wszyscy stoją. Nie wspomnę o przejazdach karetek czy wozów straży pożarnej .Karetka z rannym lub chorym przemieszczajaca się po wysepkach i innych tego typu szykanach spowalniających ruch to koszmar zarówno dla załogi karetki jak i dla wiezionego pacjenta. Współczuję także mieszkańcom sąsiadujących z drogą posesji którzy aby włączyć się do ruchu muszą pokonać wysepkę. Czas pokaże czy kilkudziesięciu milionów nie wyrzucono w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy zaprojektował to ten sam co przebudowę Kunickiego. Czy ci idioci nie potrafią uczyć się na błędach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt wykonała firma z Krakowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę tą drogą codziennie. To co tam wykonano to jest jakaś kpina z kierowców. Ciekawe co będzie się działo jak w weekend warszawa ruszy do Kazimierza? albo w którymś miejscu dojdzie do stłuczki lub popsuje się coś większego od malucha????? No i dlaczego wyjazd z "Kępy" jest tylko w prawo??? dziś byłem świadkiem jak 2 samochody wyjeżdżające stamtąd przecięły wspaniałe holenderskie wysepki. Przypominam iż w stronę "Kępy" jeżdżą ciągniki i ciężarówki. Ciekawi mnie jeszcze piękny pasek asfaltu pamiętający chyba Gierka który ciągnie się od Cienistej aż do pierwszej cudownej wysepki. Przez rok czasu udało im się zrobić odcinek o długości kilkuset metrów pierdzieląc przy okazji ze 4 osiedlówki na włostowicach. Szlag trafia mnie za każdym razem jak podjeżdżam pod dystrybutor i wiem że połowę tego co płace przy kasie idzie niby na drogi!!!!!! Kpina Kpina i jeszcze raz kpina!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ten pomysł nie rozprzestrzeni się na inne miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy odpowiednie urzędy pamiętają o tym że droga ma również zapewnić szybkie przemieszczenie pojazdów ratownictwa medycznego, pożarowego, technicznego itp.? Patrząc na to co się dzieje na słynnych rondkach obwodnicy Puław kiedy jedzie straż pożarna na sygnale można się na tym zastanowić. Ale ktoś zapewne dostanie medal za wdrożenie systemu holenderskiego w mieście. I to się liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO!!! Ludzie z LASu (tak Wy, co myslicie, że ten pomysł jest ZŁY), przekonacie się za kilka lat, że: 1. jest dzięki takim drogom mniej wypadków, 2. zwiększy się bezpieczeństwo, 3. ludzie zaczną bardziej uważnie jeździć. itd itp. Byłem prawie rok w Holandii, przez pierwsze 2/3 miesiące myślałem tak ja Wy , ale później przekonałem się, że to rozwiązanie jest GENIALNE!! Brawo PUŁAWY, oby wszędzie i w Lublinie też powstawały takie trasy!!!!! BRAWo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłes w lesie a nie w Holandii i zapomniałes chyba o tym, że w holandii sa autostrady i obwodnice miast a nie takie cuda na drodze wojewódzkiej hahahaha ale co drugi to lepszy z komentarzem sie trafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWIEDZCIE ILE BYŁO WYPADKÓW SMIERTELNYCH I NIE SMIERTELNYCH NA KAZIMEIERSKIEJ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek z Lasu napisał:
BRAWO!!! Ludzie z LASu (tak Wy, co myslicie, że ten pomysł jest ZŁY), przekonacie się za kilka lat, że: 1. jest dzięki takim drogom mniej wypadków, 2. zwiększy się bezpieczeństwo, 3. ludzie zaczną bardziej uważnie jeździć. itd itp. Byłem prawie rok w Holandii, przez pierwsze 2/3 miesiące myślałem tak ja Wy , ale później przekonałem się, że to rozwiązanie jest GENIALNE!! Brawo PUŁAWY, oby wszędzie i w Lublinie też powstawały takie trasy!!!!! BRAWo!!
To pewnie ten projektant sie broni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Pragne poinformowac czytelników, że miasto jest dla ludzi a nie dla samochodów. W krajach zachodnich ogranicza się liczbe samochodów w miastach na rzecz pieszych, rowerzystów a przede wszystkim komunikacji miejskiej. Samochód powienien służyc do przemieszczania się pomiędzy miastami. Gdzie wolelibyscie mieskzać w Denver czy Amsterdamie. Mozecie sobie wygooglowac jak te miasta wygladaja. Pierwsze jest typowym przykladem gdzie rządzą samochody drugie odwrotnie. Oczywiście ludzkie lenistwo zaraz podpowiada jak to? ja chce wszedzie dojechac samochodem. nie chcę męczyć. Nawet gdy ludzie mają 100 m do przejscia wikeszosc jedzie samochodem. Ograniczyc ilosc samochodów wmiastach dla zdrowia nas wszystkich.dziekuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cywilizacja napisał:
Moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Pragne poinformowac czytelników, że miasto jest dla ludzi a nie dla samochodów. W krajach zachodnich ogranicza się liczbe samochodów w miastach na rzecz pieszych, rowerzystów a przede wszystkim komunikacji miejskiej. Samochód powienien służyc do przemieszczania się pomiędzy miastami. Gdzie wolelibyscie mieskzać w Denver czy Amsterdamie. Mozecie sobie wygooglowac jak te miasta wygladaja. Pierwsze jest typowym przykladem gdzie rządzą samochody drugie odwrotnie. Oczywiście ludzkie lenistwo zaraz podpowiada jak to? ja chce wszedzie dojechac samochodem. nie chcę męczyć. Nawet gdy ludzie mają 100 m do przejscia wikeszosc jedzie samochodem. Ograniczyc ilosc samochodów wmiastach dla zdrowia nas wszystkich.dziekuję
Moze Denver to nie tak dobry przykład jak np Atlanta, Huston i Phoenix. Prosze sobie sprawdzcie w googlach Atlanta Downtown Connector. Czy tak chcemy zyc?Ja nie chciałbym zeby moje dzieci w takich warunkach zyły. nawet kosztem moich dojazdow do pracy autobusem lub rowerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zapłaci za zniszczenia sąsiednich uliczek i przedsiębiorcom mającym przez 10 m-cy odcęty dojazd . Za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zapłaci za zniszczenia sąsiednich uliczek i przedsiębiorcom mającym przez 10 m-cy odcęty dojazd . Za to niektórzy powinni trafić na trawkę co teraz sieją .Z tego co się słyszy to będzie wielka afera z drogowcami w roli głównej. A miasteczko jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...