Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uratował chłopca pod którym pękł lód. Podziękowania od prezydenta i komendanta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2019 r. o 12:10 Powrót do artykułu
Zestaw gadżetów promocyjnych chłopak dostał ??? Trzeba było ufundować z 5 000 PLN to by se może coś za to kupił a tak ? ech szkoda gadać. Kiedyś mój znajomy też uratował dziecko spod lodu i jego matka przybiegła z podziękowaniami i bardzo się cieszyła, że uratował jej dziecko. Chłopak skromie odpowiedział "dziękuję zrobiłem to odruchowo" a matka na to - ale ja się kr.....a pytam gdzie jest czapeczka !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd P.Prezydencie wstyd p.Komendancie . Poprostu wstyd !!!!!!! Nie osmieszajci sie...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla tego człowieka który ratował a dla tych którzy złożyli mu podziękowania to już niestety nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie trole przestańcie już rzygać na wszystko i wszystkich co się dzieje w naszym mieście! Jaki wstyd ???? Pieniędzmi trzeba dziękować???? Jakby ktoś dał pieniądze byłoby ze wydaje publiczne pieniądze na podziękowania albo że to niezgodne z prawem !!! Opanujcie już swój jad i zawiść!!!! To chore!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zestaw gadżetów promocyjnych chłopak dostał ??? Trzeba było ufundować z 5 000 PLN to by se może coś za to kupił a tak ? ech szkoda gadać. Kiedyś mój znajomy też uratował dziecko spod lodu i jego matka przybiegła z podziękowaniami i bardzo się cieszyła, że uratował jej dziecko. Chłopak skromie odpowiedział "dziękuję zrobiłem to odruchowo" a matka na to - ale ja się kr.....a pytam gdzie jest czapeczka !!!!
 Ja się pytam czy podziękowania to  kasa? Obrzydliwce trole nie macirw juz jak prezydentowi dowalić? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto zadłużone, a tu wymagania żeby w ramach podziekowań sypać kasą. Tak poprawdzie to Rodzice Tego Dziecka powinni tak uczynić, a Miasto czy Prezydent nie ma nic do tego. Bohater otrzymał podziękowania za obywatelską postawę i tyle, przecież nie robił tego ani dla sławy (stąd brak danych personalnych i zdjecia) ani dla poklasku, a z dobroci serca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto zadłużone, a tu wymagania żeby w ramach podziekowań sypać kasą. Tak poprawdzie to Rodzice Tego Dziecka powinni tak uczynić, a Miasto czy Prezydent nie ma nic do tego. Bohater otrzymał podziękowania za obywatelską postawę i tyle, przecież nie robił tego ani dla sławy (stąd brak danych personalnych i zdjecia) ani dla poklasku, a z dobroci serca.
 Dokładnie. Gdzie są rodzice uratowanego? Podziękowali?????????????????? Nie kasą. Tylko zwykłym słowem DZIĘKUJĘ ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za dwa dlugopisy i paczke bzdzin przejde obok rodzicow problem.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez takich pseudo Prezydentow i pseudo Komendantow rodzi sie znieczulica ..... Szacun dla tego co uratowal dziecko za dwa dlugopisy . SZacun !!!! Ja bym nie brudzil czy moczyl ubrania za dwa dlugopisy.... chojnosc wielka ze swoich Czerwiec oj Maj by dal ...... Ale dwa dlugopisy lepsze.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto posiada na tekie cele swoje fundusze i nic by się nie stało jakby "parę groszy dostał". Może w czasie tej akcji zniszczył sobie ubranie ??? przeżył pewnie też dużo stresu i może to  mu się odbić na zdrowiu o tym nie pomyśleliście ??? Może jest ubogi ??? Sami wiemy jakie premie dostją "elity". Jak dla nie których jest to mowa nienawiści to sami się podzielcie "długopisami lub kalendarzami" !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie trole  przestańcie już rzygać na wszystko i wszystkich co się dzieje w naszym mieście! Jaki wstyd ???? Pieniędzmi trzeba dziękować???? Jakby ktoś dał pieniądze byłoby ze wydaje publiczne pieniądze na podziękowania albo że to niezgodne z prawem !!! Opanujcie już swój jad i zawiść!!!!  To chore!!!
 A wy trolle majowe przypomnijcie sobie co pisaliście w kampanii wyborczej na przeciwników politycznych. Kalemu wolno ale o Kalim to już nie, taka to wasza prostolinijna logika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie gratulacje dla tego Pana. Również za skromność i za to że nie dał się wykorzystać propagandzie majowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet podziękowania shejtują. Czym dłużej żyje, tym bardziej przybija mnie łajdactwo ludzkiej natury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez  takich pseudo Prezydentow  i pseudo Komendantow rodzi sie  znieczulica ..... Szacun dla tego co uratowal dziecko za dwa dlugopisy . SZacun  !!!!  Ja bym nie brudzil czy moczyl ubrania za dwa dlugopisy....  chojnosc wielka ze swoich Czerwiec  oj  Maj by dal  ...... Ale dwa dlugopisy lepsze.........
Już dla samego uścisku dłoni prezydenta warto nieść pomoc i życie narażać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piosenkarce ktorej nikt nie widzial i nie slyszal 20 tysi. Aczlowiek narazal swoje zycie i uratowal zycie innego dostal czapke sliwek. nie robil tego dla kasy. Wstyd p. Prezydencie wstyd.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórzy pseudo celebryci co się lansują to otrzymają pieniądze a tu cóż skromny chłopak to gadżety ?? cz dziękujący panowie zapomnieli ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło że ratusz zaprosił wybawce i Mu podziękowaał publiczne, teraz czas na publiczne lanie dla bezmyślnego 13-latka. Wiem, że to jeszcze dziecko, ale już mające rozum, a ciągle media przypominają, że na lód się nie wchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Prezydent taka nagroda . A mam pytanie czy wozy taborowe wyrusza na wiosne z biletem w jedna strone.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...