Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Alkohol jest dla prymitywów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis zaczyna niszczyc cala Polske
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol jest dla prymitywów.
Cóż za bystra myśl. Sama to wymyśliłaś czy razem ze starym tak wykminiliscie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karac sprzedających wegiel za efekt smogu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he jasne że ze starym bo sama by tego nie wymyśliła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z Lublina, ale będąc w Puławach specjalnie się pofatyguję i kupię coś w tym sklepie... na przekór trzem babom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to się pani biznes rozkręci, bo 500 trzeba gdzieś wydać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A strój ten pani faktycznie pobudza wyobraźnię 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol jest dla prymitywów.
pewnie, mefedron rządzi :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz pis dy z pisu nam powiedza kiedy i gdzie mozemy kupic alkohol. Powstan narodzie, bo jak dobieraja się już do etanolu to sami sobie zakładają pętle na szyję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A strój ten pani faktycznie pobudza wyobraźnię 
Chyba Twoją, bujną . A propo's ograniczeń w sprzedaży. Amerykanie już 80 lat temu dali sobie spokój bo prohibicja przyniosła dokładnie odwrotny skutek od zamierzonego. No ale w RP i Puławach będą nadal "wyważać otwarte drzwi". Bo jedynie słuszna linia partii tak im nakazuje(?!).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likwidacja tego sklepu to sztandarowa obietnica radnego dyrektora dyktafona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani zapomniała po prostu o założeniu spódnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć wszystkie zakłady spirytusowe ( a straty w budżecie ? zrównoważyć podwyżką podatku VAT np. do 27 % - wzorzec już jest ! ) , zamknąć wszystkie sklepy z artykułami monopolowymi , wprowadzić prohibicję , nakazać obowiązkowe wizyty w kościele ( nie mniej niż raz w tygodniu ) a teraz odpowiedź na pytanie : czy miałaś(-łeś) w pobliżu swojego mieszkania melinę z alkoholem ? Jeżeli odpowiesz " NIE " to nie wysilaj się z komentarzami i patrz na takich radnych ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likwidacja tego sklepu to sztandarowa obietnica radnego dyrektora dyktafona.
  A może obiecał zaprzyjaźnionej dziennikarce mieszkającej w pobliżu sklepu zrobienie porządku? Kto wie, czy jedna z trzech pań dokuczających właścicielce sklepu to nie pani dziennikarka? Ta pani jest do tego zdolna. Z prostytutkami na Żyżyńskiej też walczyła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy chodzi o ciennikarke o skróconym nazwisku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzebował bym sie skontaktowac z panią anna miałem kontakt ale go stracilem plywalismy razem na lodzi i chcialbym zapytac o jeden temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokal do zamknięcia. Jilkanaście razy przechodziłem tamtedy w godzinach wieczornych. Malo co nie dostałem wpier....l. Stoją pod sklepem grupy pijanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabość państwa!!! Od czego są służby porządkowe w tym kraju, mieście. Zamknijcie punkty dopalaczy i innego gówna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokal do zamknięcia. Jilkanaście razy przechodziłem tamtedy w godzinach wieczornych. Malo co nie dostałem wpier....l. Stoją pod sklepem grupy pijanych
Bo byłeś niegrzeczy albo pijany. Kobiety porządku pilnują. :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...