Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Powinni zamknąć ten sklep! Całe gimnazjum z sp 10 zaopatruje się tam z rana w fajki i piwo."Hehehe, podstawówka też ;D"jakby nie było tu sklepu to by nie kupowali i nie pili w okolicy naszych ulic i bloków"Pułap irracjonalizmu sięgnął zenitu. Chciałbym być kulturalny i ułożony, ale z takimi głupimi wnioskami się po prostu nie da. Weź człowieku się rozpędź i wypier*** baranka o ścianę. Winą jest lokalizacja sklepu? Czy ty jesteś głupi? Lokalizacja sklepu nigdy nie jest żadną winą. Tak samo winą w takim razie jest umiejscowienie twojego mieszkania.Każdy chce zarobić na tym świecie. Chcecie zamknąć kobiecie sklep bo mieszkacie na osiedlu gdzie jest duzo mlodziezy i macie slabe okna? :)Ja się zawsze spotykałem tam z życzliwością i uczciwością, zawsze pytano o dowodzik więc nie wiem co wy, zawistnicy, wymyślacie.
A może byś zainteresował/wałaś byś się sobą a nie innymi a nie tylko komuś du** rąbac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam tam, i jest ten sklep uciążliwy, chlanie, szczanie, wrzaski, spać w nocy nie można, teraz pól biedy w okresie zimowym okna pozamykane i z powodów niskich temperatur mniej "imprezujących" w lecie masakra ... Na inne sklepy nie ma co zrzucać winy są maksymalnie czynne do 22- 23 a wrzaski do  
To stara prostytutka jakś , kobieta z klasą tak się nie ubiera , z pewnością nie w tym wieku . Stara desperatka zmusza pracownice by ubierały się jak dziwki narażając je na napaści seksualne a wszystko po to by pijaków naganiały
A to ciekawe od kiedy zgrabne kobiety mają zakaz ubierania krótkich spódniczek mają co pokazać to niech pokazują ... a całe zamieszanie dotyczy ubioru właścicielki czy tego że co niektórzy nie potrafią zachować się po alkoholu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PANI ANIA MA ŚWIETNĄ DARMOWĄ REKLAMĘ ZA KTÓRA BY MUSIAŁA TROSZKE ZABULIĆ DZIĘKI TAKIM LUDZIOM JAK WIĘKSZOŚĆ TU KOMENTUJĄCYCH :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam się nie zniżać do poziomu tych tu komentujących , oczywiscie nie wszystkich ale krew mnie zalewa jak czytam te brednie ... po pierwsze od kiedy zgrabne kobiety wogóle wszystkie kobiety maja zakaz chodzenia w krótkich spódniczkach? zwłaszcza ze mają co pokazać? po drugie czy to wina właścicielki że co niektórzy nie potrafią się zachować po alkoholu? ale z waszego punktu widzenia tak to wina tej kobiety i jej pięciu pracowników którzy pracują by utrzymać swoje rodziny ! bo po co maja pracować płacić podatki jak mogą pójsc do MOPSU i ten im da , tylko czy o to chodzi? ludzie otwórzcie oczy sklepy monopolowe były sa i będą a ludzie pili piją i będą pić ! A może zacznijcie walczyć z tymi co pod waszym nosem sprzedają narkotyki waszym dzieciom? bo na samym osiedlu kołątaja kilku takich by się znalazło!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spacja się popsuła autorowi tekstu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w sąsiedztwie tego sklepu monopolowego, jestem młodą osobą i te nocne wrzaski i krzyki są nie do zniesienia. Właścicielka jest pewna że nie jest sprzedawany alkohol osobom nietrzeźwym... Szczególnie o 3 nad ranem :/ nie sądzę żeby normalni, trzeźwi ludzie o tej porze specjalnie wyszli i kupowali alkohol. Młodzież uczęszczająca do pobliskiego gimnazjum kupuje tam fajki ( i nie ma co tu kryć). Ile razy nie mogłam spać, bojąc się o samochód zaparkowany na parkingu obok tego sklepu. Klienci tego sklepu nie raz uszkodzili czyjś samochód wiec osoby nie mieszkający w pobliżu tego monopolu nie mają zielonego pojęcia co się dzieje na ul. Kołłątaja. Pozdro dla wszystkich hejterow :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta "właścicielka"... znana jest nie tylko tam w Puławach ! W MIEJŚCOWOŚCI OPOLE LUBELSKIE JEST IDENTYCZNIE !!! ich podejście jest TAKIE SAME JAK TAM W PUŁAWACH TYLKO Z TĄ RÓŻNICĄ ŻE TU JEST NA TACY PODANE ZA SPRAWĄ MONITORINGU Z ZAZNACZENIEM CZASU CO DO SEKUNDY, DNIA, I ENTÓW WYCHODZĄCYCH PIJANYCH ZAKŁÓCAJĄCYCH CISZĘ NOCNĄ PIJĄCYCH ALKOHOL OPARTYCH O PARAPET TEGO SKLEPU PRZY JEDNOCZESNEJ "KONWERSACJI" SPRZEDAWCZYNI TEGO SKLEPU - WSPÓŁWŁASCICIELKA EWIDENTNIE SPRZYJA TYM MENELOM UWAŻAJĄC ŻE TO JEST NIEJAKO JEJ REKLAMA I "MŁODZIEŻOWE PODEJŚCIE.."... A JAK WIDZI ŻE SZCZAJĄ OBOK ZAMUKA DRZWI UDAJĄC ŻE NIE WIDZI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlaśćicielka tego sklepu i jej towarzystwo to jakaś patologia, widziałem kilka razy jakie sceny urządza na zewnątrz, wygląda że to chyba jakiś burdelik.Normalny człowiek tak się nie zachowuje. A pozatym bezpieczeństwo i komfort mieszkańców jest ważniejszy niż ta działalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem jak narąbane spieki kupują alkohol w tym sklepie a 10m dalej z gołą fujarą lezie pod najbliższe drzewo za potrzebą, młodzież też bez problemu zakupi ;%%%tanie wino. Można sprawdzic.Niestety takiej kontroli nikt nie przeprowadził a była by podstawa do cofnięcia koncesji.Szanowni urzędnicy do dzieła!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos cos wie co dalej z tym sklepem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekaw jestem z czego zyje urzad miasta???? wlasnie z koncesjii takich sklepow,a moze mam wymienic towarzystwo pijane przy lokalach gastronomicznych w centrum miasta i nikt z tego nie robi zadnego hallo gdzie sa sprzedawane miekkie narkotyki i alohol pije mlodziez strumieniami??? to nikomu nie przeszkadza co??nikt nie hejtuje tego no tak jasne bo gdzie byscie mieli pojsc i sie nachlac co....no chyba ze te opinie pisali emeryci i rencisci gdzie ich jedynym zajeciem jest osiedlowy monitoring ludzie mniej zazdrosci wiecej dystansu dla siebie i innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...