Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnicy chcą karać uczestniczki czarnego protestu w przedszkolu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 października 2016 r. o 09:18 Powrót do artykułu
Drugim przywódcą europejskim, który doprowadził do legalizacji aborcji w swoim kraju był Adolf Hitler. Dążąc do utworzenia czystej, biologicznie mocnej „rasy panów”, doprowadził w 1933 roku, do legalizacji zabijania niemieckich nienarodzonych dzieci, które posiadały lub mogły posiadać wady wrodzone. Należy dodać, że hitlerowscy „ustawodawcy” chronili surowymi sankcjami karnymi życie zdrowych, niemieckich dzieci, dążąc do demograficznego wzrostu „rasy panów”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po podbiciu narodów słowiańskich niemieccy zbrodniarze Hitlera opracowali „Planost” – plan wyniszczenia narodów podbitych, w ramach którego okupowanym narodom szeroko zalecali antykoncepcję i legalizację aborcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbrodnicze plany hitlerowców najlepiej charakteryzuje wypowiedź Martina Bormana, szefa kancelarii Hitlera i „sternika” NSDAP: „Obowiązkiem Słowian jest pracować dla nas. Płodność Słowian jest niepożądana. Niech używają prezerwatyw albo robią skrobanki – im więcej, tym lepiej. Oświata jest niebezpieczna” (cyt. za: J. Heydecker, J. Leeb „Trzecia rzesza w świetle Norymbergi – bilans tysiąclecia”, Książka i Wiedza, Warszawa 1979, s. 391).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na terenie Polski po raz pierwszy w sensie prawnym narzucono pełną dopuszczalność aborcji (nazywanej wówczas „spędzaniem płodu”) 9 marca 1943 r
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hitler groził : „osobiście zastrzelę tego idiotę, który chciałby wprowadzić w życie przepisy zabraniające aborcji na wschodnich terenach okupowanych”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM WZBURZONA!!! Czy Puławianom kompletnie odebrało rozum i logikę? Czy każda z osób która negatywnie wypowiada się na temat tego arykułu i owego "przewinienia" nie ma ważniejszych problemów do rozstrzygania? Czytam to wszystko i nie dowierzam, że mieszkam w mieście pełnym zgorzkniałych ludzi, czekających tylko na potknięcia i "wpadki" normalnych ludzi, takich jakimi sami jesteśmy... Żyjemy w Demokratycznym Państwie i jesteśmy ludźmi wolnymi i mamy prawo do własnych pogladów i kreowania własnego wizerunku. Dzień, w którym odbył się "czarny protest" był dniem innym niż zwykle. Każdy miał prawo zaakcentować ten dzień tak jak czuł... w tym wypadku mówimy o wizerunku (zdjęciu), nie mówimi o postawie polegającej na jakimś zachowaniu łamiącym prawo, czy zasady współżycia społecznego, nie mówimy tu również o udzielonym wywiadzie i wypowiedzianych słowach, które godziłyby na płaszczyźnie prawnej, politycznej czy moralnej.... Każdy miał prawo ubrać się tego dnia tak, jak chciał w celu wyrażenia swoich przekonań i odczuć. Jesteśmy ludżmi wolnymi, a nie marionetkami... Nie dajmy się zwariować i skupmy się na prawdziwych problemach, a nie na zdjęciu, które nie ma wpływu na jakość pracy tych Pań i zaangażowanie, jakim wykazują się w swojej codziennej pracy. "Kto bez winny niech pierwszy kamień rzuci..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Puławianka z krwi i kości" - prawie zgoda. Tylko po co było publikować to zdjęcie na profilu Miejskiego Przedszkola? Czy to część działalności dydaktycznej? Nie. To zaprezentowanie swojej PRYWATNEJ postawy pod szyldem całej jednostki organizacyjnej. I na tym polega problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto powiedział, że zdjęcie to miało trafić na portal społecznościowy? Może było wykonane w zupełnie innym celu, a jego zamieszczenie nie było uzgodnione z Dyrektorem Placówki? Nie mi to oceniać, jak również tym, którzy nie są stroną w tej sprawie... Proponuję niech każdy zajmię się swoimi sprawami, a nie SZUKA SENSACJI, jak już pisałam taka fotografia nie ma wpływu na jakość świadczonej pracy. Zaś zdjęcie nie ma charakteru politycznego i tego dnia każy miał prawo przyjść do pracy ubrany tak jak chiał, a po pracy zrobić sobie zdjęcie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Puławianka z krwi i kości" - ale zdjęcie na profil przedszkola trafiło. To fakt. I organ prowadzący ma obowiązek na to zareagować. Tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za tytuł? To nie urzędnicy ale PREZYDENT grobel chce ukarać! To duza róznica nie sadzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezydent grobel inflirtuje juz nawet media społecznościowe? adresy IP piszących tu komentarze tez sprawdza? w jakim celu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby mieszkańcy Puław nie podjęli adekwatnych kroków wobec prezydenta. Ileż to potrzeba do jego odwołania ?,trochę podpisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA NIM ZOSTANIEMY PREZYDENTEM , DYREKTOREM,CZY ZWYKŁYM PRACOWNIKIEM JESTESMY LUDZMI. LUDZIE DZIELĄ SIE NA KOBIETY I MĘŻCZYZN. CZARNY UBIÓR W TYM DNIU NIE BYŁ MANIFESTEM POLITYCZNYM  A WYRAŻENIEM POGLĄDU KOBIET NA TO ŻE NIE GODZĄ SIĘ NA ZAOSTRZANIE  PRAWA KTÓRE DOTYCZY ICH CIAŁA NAJBARDZIEJ OSOBISTEJ, INTYMNEJ STRONY ZYCIA WYKONYWAŁY SWOJE OBOWIĄZKI JAK ZWYKLE W ZADEN SPOSÓB NIE ZŁAMAŁY PRAWA. A URZĘDNICY I PAN PREZYDENT NIECH CO CHWILA NIE ZMIENIAJĄ POGLADÓW , GDYŻ OBSERWUJĄC TYCH KARIEROWICZÓW MAM WRAŻENIE ŻE STOŁKI MAJĄ PRZYKLEJONO DO ............  I ABY PRZYPODOCBAĆ SIĘ WŁADZY PLOTĄ CO IM ŚLINA NA JĘZYK PRZYNIESIE. PYTAM ZA CO KARAĆ, CO TAKIEGO ZŁEGO SIĘ STAŁO , CO TAKIEGO KARYGODNEGO ZROBIŁY  SĄ POPROSTU KOBIETAMI A CO NIEKTÓRE WPISY SĄ OBRAŻAJĄCE I CHAMSKIE. WSTYD MI ZA TYCH CO SĄ TACY MORALNI A JAD JAKI SĄCZĄ ŚWIADCZY O NICH  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby wracały czasy totalitaryzmu? Za co jeszcze ukarze nas pan panie prezydencie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnik przypominał sobie czasy poprzednich epok, kiedy był wiceprzewodniczącym Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej, albo był zastępcą naczelnika stanu wojennego miasta Puławy? Powszechne wtedy metody kar i innych 'działań' powrócą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co histeryzować. Przecież ukaranie nie jest za protest, czy za poglądy tylko za niewłaściwe wykorzystanie profilu miejskiej placówki oświatowej do swoich prywatnych manifestów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, co się dzieje w tym momencie, przeraża... Drogie panie myślę, że nie tylko ja jestem z Wami!!! Niestety, ale podobnych sytuacji w Polsce jest więcej- trzymajmy się razem! Pozdrawiam serdecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, państwo nie jest neutralne światopoglądowo - w placówkach oświatowych wiszą krzyże. To dlaczego one nie mogły wyrazić swoich poglądów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzejmie donoszę ze dzis także, i to w urzędzie miasta, ostoi prawości i demokracji, zaobserwowałem i dyskretnie sfotografowałem kilka osób ubranych na czarno. Dowody te jestem w stanie dostarczyć. Działania operacyjne podjąłem także na terenie szkół, przedszkoli żłobków oraz wszystkich placówek miejskich. W następnym tyg będę penetrował wszelkie firmy, nie tylko państwowe ale i prywatne. Później nawet prywatne mieszkania. Wobec winnych, prosze o natychmiastowe zastosowanie ''adekwatnych środków dyscyplinarnych'' włącznie z karą śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest miejsce i czas na protestowanie. Każdy ma prawo się ubierać jak chce i kiedy chce, wyrażać swoje poglądy w sposób nieskrępowany, ale nie na profilu przedszkola miejskiego! Profil przedszkola ma informować o jego działalności oświatowej, a nie o poglądach pani Krysi czy Marysi, która w nim pracuje :) Wystarczy to zrozumieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...