Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnicy odebrali pani Emilii kozy. Mieszkańcy organizują pomoc w internecie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2019 r. o 21:12 Powrót do artykułu
A dajcie spokój! Ja bym nie chciał tych 7500 zl , ani tych kóz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm....tak czytam to wszystko i oczom nie wierzę!!! Ile tu w Was nienawiści do sąsiadów, do urzędników, do Prezydenta, do gospodarza, ktory zajmuje się obecnie kozami i możnaby wyliczać nie wiadomo do kogo. Ludzie dajcie spokój! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam u Jaworowicz była taka historia że jakieś stowarzyszenie od ochrony zwierząt dziadkowi zabrało kilka koni a potem obciążyło go kosztami utrzymania tych koni. Nie to żebym mówił że to ta sama metoda... A od pana O i jego inwentarza proszę się odstosunkować. Bydełko jest dobrze utrzymane i zawsze nakarmione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzę sobie w socjalnym mieszkanku na Kaniowczyków przy browarku kupionym za kaskę z mopsu i w wolnych chwilach których mam 24 h na dobę bo durna nie jestem i pracować nie będę hejtuję sobie w przerwach kiedy mnie nie pos... ją osiedlowe żule urzędasów za kozy za wyciek kwitów... Bo co bo mnie wk...ją że wyszli na ludzi a ja byłam jestem i na zawsze zostanę śmieciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...