Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnicy zaczynają akcję ekologiczną

Utworzony przez olo, 12 września 2008 r. o 12:44 Powrót do artykułu
Nie wiem po jaką cholerę zatrudnia się takich urzędasów. Biuro od tego, biuro od tamtego.... chyba to wszystko po to by pracę po rodzinkach załatwić... Biorą kasę za bzdury... a Urząd niedługo chyba trzeba będzie wydłużyć, bo jak ostatnio tam byłem, to już się ledwo mieszczą w tych pokojach... a załatwić cokolwiek... Ptaki i tak same przylecą jak owady będą i nie trzeba ich zapraszać. ŻENADA.... te ich programy ekologiczne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Nie wiem po jaką cholerę zatrudnia się takich urzędasów. Biuro od tego, biuro od tamtego.... chyba to wszystko po to by pracę po rodzinkach załatwić... Biorą kasę za bzdury... a Urząd niedługo chyba trzeba będzie wydłużyć, bo jak ostatnio tam byłem, to już się ledwo mieszczą w tych pokojach... a załatwić cokolwiek... Ptaki i tak same przylecą jak owady będą i nie trzeba ich zapraszać. ŻENADA.... te ich programy ekologiczne...
Bzdury powiadasz? Pewnie lepiej wbyloby wszystko spryskac DDT i owady by zniknely...chyba spales na biologii w szkole podstawowej, kiedy to uczono jak dzialaja ekosystemy... Ptaki potrzebuja jedzenia, ale zeby zamieszkac w danej okolicy potrzebuja takze bezpiecznego miejsca na lęgowisko, a takich miejsc w miastach jest coraz mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Bzdury powiadasz? Pewnie lepiej wbyloby wszystko spryskac DDT i owady by zniknely...chyba spales na biologii w szkole podstawowej, kiedy to uczono jak dzialaja ekosystemy... Ptaki potrzebuja jedzenia, ale zeby zamieszkac w danej okolicy potrzebuja takze bezpiecznego miejsca na lęgowisko, a takich miejsc w miastach jest coraz mniej.
Ludzmi sie zajmijta a nie ptakami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm... Wielce ciekawy pomysł UM. Godny pochwały ze względu na ochronę ptaków, jednak szczerze wątpię, czy pomoże to w ochronie kasztanowców bo coś mi się zdaje, że szrotówek kasztanowcowiaczek nie ma u nas naturalnych wrogów i zanim UM uchwałą Rady Miasta zaleci pleszce, sikorze modrej czy pokrzewce czarnołbistej zżeranie szrotówka, a zwierzaki się na nowy pokarm przestawią to kasztonowców u nas już nie będzie. Zastanawiam się skąd ta ideologia ratowania kasztanowców wpleciona w ochronę ptaków? Czyżby urzędnikom nie chciało się 4liter ruszyć i spalić zeschłe liście kasztanowców w których zimują jaja szrotówka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie o to chodzi. Śmieszne są te ich programy trwonienia kasy... rozumiem, dobrobyt, ludziom sie w dupach przewraca, wtedy ratujemy zagrożone gatunki kornika.... Jednak w czasach gdy ludzie mają po 500 zł emerytury, to aż się chce w powietrze wysadzić ten cały burdel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o zwiększenie populacji ptaszków w naszym mieście,tylko o kasę dla Biura Zieleni Miejskiej.Sposób na zwalczanie szkodników już jest,tylko trzeba go realizować.Zamiast hodować ptaszki zatrudnić tych co mają przyznane kary pieniężne za wykroczenia,niech grabią liście spod kasztanowców i spalają w odpowiednim do tego miejscu i pozbędziemy się szkodnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...