Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędniczka powiedziała to, co myśli. Krytyka nie spodobała się radnym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2019 r. o 20:38 Powrót do artykułu
W szkole  tym bardziej nie można na dzieci pokrzykiwać.Pedagodzy z bożej łaski mają takie mniemanie o sobie ,że są nieomylni i jedynie słuszną mają rację.Wstyd jeszcze raz wstyd .Urzędnik to człowiek obyty wśród ludzi i też ma prawo do własnego zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krygierowa uczy klasy 1 do 3. Na nich moze pokrzykiwac ale nie na urzednikow. P Ewelina to energiczna zdolna i zaangazowana urzedniczka. Pan prezydent powinien ja awansowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dac kołtunowi wladze a od razu widac jsk sloma wydtaje.krygierowa msci sie na ludziach bo gowno glosow dostala na prezydenta miasta.chociaz popieram PIS ten w sejmie w Warszawie na nia nie zaglosowalam .dno i arogancjs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem im się w dupach poprzewracało. Czezyk będzie mówił co i jak ma pisać dziennikarz, Halina szantazuje że nie będzie głosować jak jej parkingu nie zrobią, a Bożena wysyła ludzi na 'szkolenie' bo ktoś powiedzial prawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wypowiedz pani Eweliny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Borawska wyraziła opinie wsztskich którzy zdają sobie sprawę jak PIS rozwalił Budżet Obywatelski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bożena mówi o STANDARDACH KULTURY urzędników i SZKOLENIU 2.godz 57 minuta. Scena godna Barei ***s://youtu.be/3EwycrAWGhA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzałem ta komisję i nie wydaje mi się żeby powiedziała coś złego ani w złym tonie, powiedziała prawdę i to ich zabolało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni swoim wykształceniem nie ustępują urzędnikom. Wśród nich jest nawet człowiek z doktoratem, także urzędnicy powinni znać swoje miejsce w szeregu!
 O dr samochwała się odezwał:) posiadanie doktoratu nie gwarantuje niestety że jego posiadacz jest człowiekiem kulturalnym, niechamskim i szanującym innych ludzi. Pozdrawiam Panie dr i więcej pokory życzę... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż obejrzałem ta komisje. Nie powiem ciężko było przez to przebrnąć, ale nie widziałem ani jednej złej wypowiedzi tej Borawskiej. W ogóle to brawo dla Pani, że jeszcze się Pani w ogóle chce bronić budżetu i gadać z tymi betonami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestań sobie sama pisać obronne komentarze. Ja obejrzałem i uważam to za dno arogancję butę i pogardę. Jeszcze śmie mówić o standardach kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzałem ta komisję i nie wydaje mi się żeby powiedziała coś złego ani w złym tonie, powiedziała prawdę i to ich zabolało
  Przestań sobie sami pisać obronne komentarze. Ja obejrzałem i uważam to za dno arogancję butę i pogardę. Jeszcze śmie mówić o standardach kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halina próbuje odbierać głos radnym, dopuszcza się szantażu, a Bożena wysyła urzędników na szkolenia, a może tak obie Panie wysłać na jakiś kurs wysławiania się, prawidłowego składania zdań, bo tego Ich bełkotu słuchać się nie da, niby takie wykształcone "ą" "ę" a tak naprawdę to słoma z butów wychodzi. Pani Ewelino tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ewelino brawo za własne zdanie i odwagę jego artykułowania, Takich ludzi powinno być więcej. Szacunek.
 Szef kazał pracownik wykonał i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Ewelino, nie znam Pani ale poprawiła mi Pani humor na cały weekend, wreszcie ktoś się ośmielił powiedzieć to co wszyscy wiedzą od dawna - Budżet Obywatelski jest dla mieszkańców Puław i skoro większość nie chce kolejnego pomnika to obowiązkiem Radnych jest przyklepanie tego co chcą mieszkańcy i to chyba radni powinni iść na szkolenie żeby się dowiedzieć jakie uprawnienia mają :) ludzie obudźcie się, odsuńmy od władzy geriatrię, mamy wielu młodych chętnych żeby pracować na rzecz Puław, nie potrzebujemu kolejnych pomników a parkingi pod kosciołami to powinni zapewnić proboszczowie a nie Miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krygier powinna przejsc na diete. Ledwie sie porusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wygląda jak próba zastraszenia pozostałych pracowników urzędu...Nie wychylajcie się, bo Was na szkolenie wyślemy! :D No sam Mistrz Bareja by na to nie wpadł. Pani Krygier niech się Pani już wiecej nie ośmiesza, w kampanii wystarczyło, że dała Pani popis swojej elokwencji. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Halina w czasie wypowiedzi cala sie trzesie, jej mimika kompletnie nieskoordynowana, lata wzrokiem jak szalona, a idac po ulicy potrafi mowic do siebie. Objawy bardzo niepokojace.
 Może to ona w zespół  z Bożena powinny przeprowadzić te szkolenie z zachowania i standardów kultury? Żenua.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ukryźć?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krygierowa i Jarząbkowa to szkolenia powinny od siebie zacząć. Prostych zdań nie potrafią złożyć, nie mówiąc już o jakichś sensownych wypowiedziach z ich strony. Jarząbkowej w sumie to raz się udało bez zająknięcia wypowiedzieć. Jak stwierdziła, że ona i jej radni będą sabotować budżet miejski, jeżeli "ich" parking nie powstanie . . .
 To jak nie będzie szkoleń dla urzędników za mówienie prawdy to co? Znów będą szantażujące oświadczenia że  nie zagłosują za całym budżetem miasta ? Czy oni zdają sobie sprawę co robią? Jak traktują miasto i mieszkańców? Komu robią te świństwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...