Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Utrudnienia w Puławach. Tutaj spotkasz drogowców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 września 2016 r. o 21:24 Powrót do artykułu
Straż miejska w naszym mieście nadaje się do ganiania staruszek z pietruszką i kierowców, ale skoro założenie jest aby nabijać kasę oni posłusznie wykonują polecenia przełożonych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Powodów do radości nie mają także korzystający na co dzień z ulicy Gdańskiej" - co to za bzdury? Jako mieszkaniec jednego z okolicznych bloków i osoba korzystająca z tego parkingu uważam wręcz, że mamy duże powody do radości, bo wreszcie będziemy mieć porządny parking, bez dziur i z większą ilością miejsc. Polacy to by chcieli żeby wszystko im zrobić, ale najlepiej tak, żeby robót nie odczuli. Chyba wszyscy wiedzą co oznacza remont czegokolwiek. Cieszmy się, że w ogóle są na to pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to zdjęcie to z Puław? Jaka lokalizacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wjazd w ul. Gdańską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A to zdjęcie to z Puław? Jaka lokalizacja? " Ulica Gdańska w stronę Centralnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Powodów do radości nie mają także korzystający na co dzień z ulicy Gdańskiej" - co to za bzdury? Jako mieszkaniec jednego z okolicznych bloków i osoba korzystająca z tego parkingu uważam wręcz, że mamy duże powody do radości, bo wreszcie będziemy mieć porządny parking, bez dziur i z większą ilością miejsc. Polacy to by chcieli żeby wszystko im zrobić, ale najlepiej tak, żeby robót nie odczuli. Chyba wszyscy wiedzą co oznacza remont czegokolwiek. Cieszmy się, że w ogóle są na to pieniądze.
O jaki wyrozumiały suweren. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czy aby na pewno tych miejsc parkingowych na Gdańskiej będzie więcej? Niestety, bardzo często budowa nowych parkingów wiąże się z likwidacją dzikich miejsc parkingowych których było więcej niż tych po budowie. Być może w tym przypadku moje obawy są nieuzasadnione, ale niestety, urzędnicy bardzo często wykazują się tutaj złośliwością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czy aby na pewno tych miejsc parkingowych na Gdańskiej będzie więcej? Niestety, bardzo często budowa nowych parkingów wiąże się z likwidacją dzikich miejsc parkingowych których było więcej niż tych po budowie. Być może w tym przypadku moje obawy są nieuzasadnione, ale niestety, urzędnicy bardzo często wykazują się tutaj złośliwością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr zapytaj swojego radnego, on z pewnością dopilnował aby suweren był zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Piotr Co to za pojęcie dzikie miejsce parkingowe. Albo gdzieś możemy parkować albo nie. Wjeżdżamy na trawniki w błoto, byleby gdzieś przystanąć. Nie jestem zwolennikiem robienia parku narodowego z miasta ale myślę że miasto powinno budować gdzie się da i parkingi i trawniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zdecydowanie wolę parkingi od trawników. Brak miejsc parkingowych doskwiera mi na co dzień, braku trawnika nie zauważyłem nigdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...