Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niech zgadnę,frustrat co nie miał szans zostać policjantem ?
nie bo listonoszem pacanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor  filmu za kierownicą poczuł sie jakby był na ringu.  Czyli prowadził agresywnie z  furią oraz gniewem. Co było tego przyczyną ? Może  zbyt wolna jazda innego kierowcy środkowym lub lewym pasem, wyprzedzanie prawym pasem oraz nadmierna prędkość innych kierowców w mieście a może coś innego. Przez takich kierowców dochodzi do tragicznych zdarzeń na drodze. A kto potem cierpi ? Na pewno nie agresor. STOP AGRESJI NA DRODZE !!
wyprzedzanie prawym pasem na drodze 1 kierunkowej jest dozwolone....wiec nie rozumiem Twojego nieuctwa....przez nieuków dochodzi do wypadków bo nie wie jak jechać .....brak znajomości przepisów i tyle 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewentualnie do strzałki kierunkowej można się przyczepić ( o ile ktoś udowodni jakie światło świeciło się na sygnalizatorze ) to jak najbardziej a, do tego hamowania przed przejściem to nie za bardzo. Przepis mówi o omijaniu pojazdu a więc takiego który stoi przed przejściem a nie hamuje i to ujęcie z takiej odległości mało precyzyjne. A swoją drogą jak kierowca karetki pogotowia tak przejedzie to też aferę będziesz robił filmowcu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wykroczenie... niby racja, ale juz sie nie czepiajmy az tak tej policji... Ostatnio to jakas nagonka na nich jest widze, nie lubie psów , ale zejdzmy z nich tez troche...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio mi 400 mandatu dali, ale sami przepisy łamią to jest nie w porządku, a według konstytucji wobec prawa wszyscy obywatele są równi, a tu widać że są równi i równiejsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapłacił mu ktoś czy robi to z obywatelskiej złośliwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ukarać panów policjantów mandatami z górnej półki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psychologia linczu działa. Przez ostatnie 2-3 lata dostałem jeden mandat w Puławach i to na własne życzenie bo nie zapiąłem pasów. Nie będę rozgrzeszał ukazanych policjantów ale zastanówcie się czy patrole w Puławach są na siłę czepliwe wobec obywateli. Cóż moim zdaniem nie, bo chociaż nie mam znajomych w Policji to kilkukrotnie zwykła rozmowa i pare wyjaśnień wystarczyło by każdy poszedł w swoją stronę bez mandatów i złośliwości. Niestety wydaje mi się że taki forumowy lincz na policjantach przyczyni się tylko do zaognienia sytuacji na linii obywatel-policjant. I po co to komu? Żeby połechtać ego jakiegoś frustrata? Gdyby faktycznie zależało mu na ukaraniu policjantów i wyegzekwowaniu prawa to udał by się z filmem do przełożonego a nie do "mediów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnego nieusprawiedliwienia dla funkcjonariuszy i to jeszcze na służbie nie widzę, powinni być przykładnie ukarani mandatami. Policjant musi być jak kryształ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego usuwane sa komentarze dotyczące kierowcy nagrywajacego? Czekamy na odpowiedz dzienniku ze wschodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugi "Pan Paweł", któremu przeszkadzał radiowóz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norma im sie wydaje ze sa ponad prawem.Na Piaskowej jest bankomat prawie codziennie podjeżdżają radiowozy oznakowanie i te nieoznakowane.i zawsze tak samo przez podwójną ciągłą i do bankomatu a co cwansi na awaryjnych i czekaja na kolege na miejscu dla inwalidy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mojemu koledze zniszczono samochód tylko dlatego że jedna wiejska szmata rozgadała bajkę że donosi na policje co było kompletną bzdurą więc zanim kogokolwiek oskarżycie o coś takiego to przemyślcie sprawę dwa razy czy kogoś nie skrzywdzicie  :(......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż trudno uwierzyć  w to co piszesz. Żeby wszyscy bezgranicznie w to uwierzyli. Chyba jednak mieli już wcześniej podejrzenia co  do twojego kolegi. Ciekawe. Pamiętaj ludzie wszystko widzą i wszystko wiedzą. Twój kolega po prostu nie był TW BOLEK  tylko to był zwykłym donosiciel "Bolek". Przemyśl razem z kolegą zanim coś na kogoś doniesiesz. Idź z kolegą  i złóżcie doniesienie na policji. :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do -----------------------taki koleś-------------------------------------   Właśnie, dlaczego to akurat padło na twojego kolegę a nie na ciebie ? I skąd wiesz, że nie donosił?  Jesteście kochankami ? Wszystko sobie z kolegą mówicie ? Jak takiego co ryje się odkryje to potem  taki  się wypiera, wybiela. A potem i tak okazuje się, że  ludzie mieli rację. W każdej legendzie jest ziarno prawdy a opowiedziana bajka pewnie była z morałem. Wasi kumple głupi by byli gdyby wam obu wierzyli. Jeżeli jeszcze mata kumpli. Wątpię.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do TAKI KOLEŚ---- :P :P HEHE co za lump   Jak twój luby donosił na bandytę do dobrze ale widzę, że na pewno nie chodziło o bandytę. Ja juz wiem i jestem przekonany, że twój kochaś donosił i to z niskich pobudek. Na pewno donosił w pracy i na policji tylko z zazdrości. A jak go odkryli to samochód sam sobie rozwalił, żeby mieć alibi, albo żeby kogoś wkopać a może żeby zakręcić z odszkodowaniem.   Pewnie wyglądało to w taki sposób: Uprzejmie donoszę, że Jan XXX sam utrzymuje 4-osobową rodzinę i co rusz kupuje sobie nowe auto, motocykl itd. Intensywnie remontuje także swoje mieszkanie. Z tego co mi wiadomo pracuje w firmie paliwowej i nie jest w stanie z tego tytułu osiągać takich dochodów. Proszę o sprawdzenie tego pana i jego dochodów. Powinno się takich znaczyć jak knury. Ślę dla ciebie i tewgo kolesia wielką zieloną.  . Prosto na ryje !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie ty "taki koleś' jeźdisz i nagrywasz kierowcółw a potem ....??  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego usuwane sa komentarze dotyczące kierowcy nagrywajacego? Czekamy na odpowiedz dzienniku ze wschodu
Pewnie  usuwa ten co go ludzie na forum opisali. A dziennik teraz  chce ukryć jego tożsamość bo ormowiec zorientował się,że już nie jest anonimowy w donoszeniu. Pewnie "kolega" go sprzedał :D :D :D A  może "jakaś szmata ze wsi bajkę o nim puściła"( --Taki koleś--) :wub: Napiszcie jeszcze raz kto to był. Jestem ciekawa. HEHEHEEHHHhh :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie kto to może być bo to bardzo ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...