Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W autobusach MZK Puławy będzie więcej kontroli biletów. Kontrolerzy mają zaskakiwać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 lipca 2019 r. o 08:31 Powrót do artykułu
MZK nic nie traci bo autobus i tak by jechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle czasu jeżdżę i 2 razy kontroli była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie też tak by się przydało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No patrzcie w MZK nowy prezes. Jakoś pan redaktor zapomniał nam opisać ten niezależny transparentny proces rekrutacyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie martwcie się rodacy dał nam przykład marszałek Kuchciński jak postępować: jedziesz na gapę i cię złapią wpłacasz wartość biletu na Caritas i sprawa załatwiona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno byc jak w Niemczech.3 razy spisany za brak biletu,oprócz tego że za każdym razem mandat to za 3 razem sprawa do sądu.Nie pomoże to odsiadka.Po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"za brak biletu powinni zabijać na miejscu" Ludzie dokąd zmierzamy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przecież pan Terlecki z PiS-u powiedział, że samolot i tak by poleciał, bez względu na liczbę pasażerów. Myślę, że osoba kontrolowana śmiało może powołać się na ten casus. Wszak autobus i tak pojedzie, koszty trasy będą takie same.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majowi budżet się nie spina to dowala w mieszkańców. Miejska komunikacja za darmo dla wszystkich!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majowi budżet się nie spina to dowala w mieszkańców. Miejska komunikacja za darmo dla wszystkich!!!!
 Póki co to sam sie spinasz. Za darmo to posadź tyłek na rower i jeździj do woli. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałam że Maj przestał płacić swoim trollom, taka cisza w komentarzach była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No patrzcie w MZK nowy prezes. Jakoś pan redaktor zapomniał nam opisać ten niezależny transparentny proces rekrutacyjny.
 Coś było nietranparentnego i nie niezależnego? Co????? Ze dwóch kandydatów było w konkursie? Ja sobie tu mogę napisać że innych potencjalnych kandydatów wyeliminowano już 60 lat temu w łonie matki, i juz zaborcy wycinali ich przodkow w pień byle nie startowali w konkursie. Wmawiac dno kazda przezarta nienawiścią szuja  może. Podłość ludzka jest bezgranicznym szambem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Romowie (dawniej Cyganie) też będą podlegać kontroli biletów??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Romowie (dawniej Cyganie) też będą podlegać kontroli biletów?????? Nie oni nie tylko Ci którzy jadą autobusem na gapę tłuczku. Dziżys!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omg to było pytanie retoryczne gamoniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby, żeby nie było tak jak miałem "przyjemność" w 2012 roku z kontrolerką MZK Puławy w Janowcu w 17-sce. Zażądała ode mnie biletu. Ja na to. Proszę pokazać legitymację. Ona po jakimś czasie raczyła pokazać numer i legitymację ze zdjęciem. Okazałem bilet i powiedziałem, że pani obowiązkiem jest najpierw umieścić legitymację w widocznym miejscu. A kontrolerka do mnie. ZAMKNIJ DZIÓB. Za takie coś osoba ta nie została wywalona na zbity pysk, tylko dostała od prezesa UPOMNIENIE. Domniemywać należy, że osoba ta należy do zakładowej Solidarności stąd taka kara. Tyle w temacie. Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałam że Maj przestał płacić swoim trollom, taka cisza w komentarzach była.
 Co robiłaś?? Weź jolasia przestań się dowartościowywać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://plus.***.pl/pracodawca-nie-moze-badac-trzezwosci-swoich-pracownikow/ar/c1-14311925
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majowi budżet się nie spina to dowala w mieszkańców. Miejska komunikacja za darmo dla wszystkich!!!!
 Tia, ciekawe dlaczego nie głosiłeś takich haseł za byłego prezydenta co? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam tę obronę majowców:  a za Grobla. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...