Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Janku muzykancie, polecam Ci przestać czytać Tygodnik Powiśle, z którego czerpiesz te swoje rewelacje. bo traktowanie ich jako prawdy objawionej to upadek intelektualny (miej to na uwadze). Pan Wójcik mógłby wyprowadzić gminę z tego bagna, do którego wjechał przez 11 lat Kocoń, ale ma on swój honor (w odróznieniu od TK) i nie będzie się pchał nie proszony. A skoro raz mieszkańcy nie wybrali jego kandydatury, potrafi wyciągnąc wnioski i nie będzie startował na Wójta. Podobnie p. Walaskowa. P. Słowik to nie wiem, ale zacznij może "inspiracji politycznych" szukać gdzieś indziej niż u p. Filipowskiej, bo ośmieszasz się człowieku.
Pan Wójcik to miał już okazję zabłysnąć kilkanaście lat temu pracując w UG i jakoś na przestrzeni wielu lat żadnego szału w gminie nie było. Zadnych inwestycji dokończonych nie mieli. a po za tym na dzień dzisiejszy także inicjatorzy i wspólnicy nie wtrącili ni jednego zdania co zamierzają,jak tę gminę z twojego"bagna"wyciągnąć tylko wysadzamy kierowcę z autobusu i czekamy chyba na cud.(a jak mawiał pewien mądry człek "cuda są ale boskie"zobaczymy lilli czy za pół roku ,za rok też będziesz tak brawo biła nowy uzdrowicielom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Martę, siostrę miernoty? Albo Hankę, bratówkę, która odkąd miernota został włodarzem, wyżej nosiła głowę Lodzię-krótką spódniczkę? A możę Lewandowskiego, znanego z zaganiania adwersarzy w kozie rogi ;) Już wiem, szara eminencja koconiowa, prof. Szulowski!    Ja niestety w tej ekipie nie widzę żadnego sensownego kandydata, ale kto wie, może czymś zaskoczą
to może łaskawie ciekawa m.sama zaproponuj kandydata chętnie bym go poznał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak szukacie kandydata na wójta w komitecie referendalnym. A może powiedzcie, kto będzie kandydatem z ramienia odwołanego wójta? może pilnujący prawdy Ambryszewski- człowiek kryształ. A może wysoki inteligent z kulturą - Goławski. A może rudy duroc- Antek Sochacki. A może Super sorke madzie wybierzecie- tą od małych balaganiaży Fijoł? skarpeta? PO dyrektor Tęcza? kogo wy wystawicie!
ciekawy m.-to wy wprowadziliście bałagan do gminy w obronie nie mieszkańców i włości ale kilku zagrożonych posadek. ja osobiście czekam na kolejne turne inicjatorów po gminie z cyrkiem obwoźnym lecz tym razem z konkretami dot.naprawy gminy. a odnośnie kandydata to dla was byłby the best Jan.G. obycie z kamerami ma przecież nawet w twlewizji był (szkoda że nie M.Baryłka -główny inicjator) rękami sobie pomaga (dobrze że komuś oka nie wykolał) no i zrobił na gościach panoramy wrażenie (szczególnie pani dr.goszcząca w programie o mało nie pękła ze śmiechu) no wizja nowej gminy rysuje się kolorowo. a hasło przewodnie Jana G.-to nie my pani redaktor to ludzie zdecydowali. więc drodzy ludzie jak coś pójdzie nie tak to przecież nie my (inicjatorzy) tylko wy tak zdecydowaliście. i niestety zapanuje ciemność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wójcik to miał już okazję zabłysnąć kilkanaście lat temu pracując w UG i jakoś na przestrzeni wielu lat żadnego szału w gminie nie było. Zadnych inwestycji dokończonych nie mieli. a po za tym na dzień dzisiejszy także inicjatorzy i wspólnicy nie wtrącili ni jednego zdania co zamierzają,jak tę gminę z twojego"bagna"wyciągnąć tylko wysadzamy kierowcę z autobusu i czekamy chyba na cud.(a jak mawiał pewien mądry człek "cuda są ale boskie"zobaczymy lilli czy za pół roku ,za rok też będziesz tak brawo biła nowy uzdrowicielom
  Widać, że masz niewielką wiedzę o tamtych czasach, może wynika to z faktu, że młody z ciebie człowiek... Oświecę Cię więc, że sekretarz nie zajmuje się inwestycjami tylko kieruje pracą urzędu (głównie papierkowa robota) - jego odpowiednikiem jest obecnie Lewandowski, który jak wiesz albo i nie, nie odpowiada za inwestycje.  P. Wójcik dopiero chciał się sprawdzić w roli Wójta, ale społeczeństwo zadecydowało, że rola ta ma przypaść Koconiowi, tak jak teraz zadecydowało o przepędzeniu Koconia. Tak już jest, ten kto przekona do siebie ludzi ten ma mandat, tak wygląda demokracja. A Ty nie siej tu defetyzmu jakimiś wizjami zapadającej ciemności, bo na Koconiu się świat nie kończy i żal mi Ciebie, że tak myślisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że masz niewielką wiedzę o tamtych czasach, może wynika to z faktu, że młody z ciebie człowiek... Oświecę Cię więc, że sekretarz nie zajmuje się inwestycjami tylko kieruje pracą urzędu (głównie papierkowa robota) - jego odpowiednikiem jest obecnie Lewandowski, który jak wiesz albo i nie, nie odpowiada za inwestycje.  P. Wójcik dopiero chciał się sprawdzić w roli Wójta, ale społeczeństwo zadecydowało, że rola ta ma przypaść Koconiowi, tak jak teraz zadecydowało o przepędzeniu Koconia. Tak już jest, ten kto przekona do siebie ludzi ten ma mandat, tak wygląda demokracja. A Ty nie siej tu defetyzmu jakimiś wizjami zapadającej ciemności, bo na Koconiu się świat nie kończy i żal mi Ciebie, że tak myślisz.
to według ciebie gmina to poletko doświadczalne a mieszkańcy to króliki ,żeby p.Wójcik zdobywał szlify jako wójt.no to jak w ten sposób rozumujesz to powodzenia."oj ,ale naważyłem bigosu"Franek Dolas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to według ciebie gmina to poletko doświadczalne a mieszkańcy to króliki ,żeby p.Wójcik zdobywał szlify jako wójt.no to jak w ten sposób rozumujesz to powodzenia."oj ,ale naważyłem bigosu"Franek Dolas
  śmieszny jesteś janko, jakoś Kocun nie miał żadnego doświadczenai w samorzadach i jakoś mógł być wójtem i sobie poletko doświadczalne uprawiał, jak widać z miernym skutkiem, bo takie plony zebrał, że go gospodarz przepędził. Zresztą o czym tu gadać, było minęło, nie rządzi Wójcik, nie rządzi Kocoń, nastaną nowi i na tym się skupmy, szkoda czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba amcie amnezje pan wójcik zabłysnął jako łapówkarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...