Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Kazimierzu przycięli drzewa na jednej z ulic. "Jak można było to zrobić?"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 kwietnia 2018 r. o 21:31 Powrót do artykułu
Dobrze, że niedługo wybory samorządowe i niech mieszkańcy usuną burmistrza i radnych. Zróbcie to zanim zniszczą Kazimierz. Bez turystów to miasteczko przestanie żyć i stanie się zapadłą dziurą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pulawach przy ulicy Sklodowskiej kolo przychodni tez tak wycieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mi się wydaje ale to chyba jest wierzba.Wypuści nowe,młode gałązki.I po co tyle krzyku.Szkoda nerwów.U mnie na osiedlu też tak przycinają i jakie piękne rosną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała społeczność kazimierska jest wściekła i wkurzona na kolejne kuriozalne decyzje Burmistrza Pisuli. To skandal że ten człowiek piastuje tak ważną funkcje. Cała kadencja to pasmo bubli decyzyjnych. Brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz przyciąga małopolskim klimatem sennego miasteczka - warszawka nie musi jechać do Krakowa i dzikim Małopolskim Przełomem Wisły. 'Unowocześnienie' Kazimierza to jego samobójstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! To jest wierzba! Wierzby się tak właśnie podcina - inaczej gałązki zwisałyby do samej ziemi. Wierzba szybko odbija i wypuszcza nowe gałęzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parkingowy i reklamowy chaos. Tak postrzegam Kazimierz po ostatniej wizycie. Bardzo źle sie tam dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agnieszko z miasta Lublin niestety nie ma Pani racji . Jak się na czymś nie znamy to się nie obruszamy . Pani Agnieszko to drzewo to wierzba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne! To okropne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowa gównoburza,za miesiąc-dwa będzie takl jak było ,wierzba tak rośnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym zarzył garść tabletek nasennych. Przy takiej tragedii?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyglada to obrzydliwie, ale wiekszosc Polakow nie ma gustu i ma pozwolenie od Boga na czynienie sobie ziemi poddana, wiec wszystko jest OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie dotyczy tylko tego drzewa ale i innych, znacznie wiekszych z których zostały tylko pniaki (trzeba zobaczyć na żywo żeby ocenić skalę zniszczeń). Ponadto w Kazimierzu było w weekend mnóstwo turystów a gałęzie uprzątnięto wrzucając je do Grodarza i tam leżą do dziś. Wstyd, po prostu wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Pan taki kram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja bym zarzył garść tabletek nasennych. Przy takiej tragedii?!
 "Zarzyć' - to jeszcze nie tragedia, lecz wstyd. Proponuję  jednak "zażyć". Lepiej działa. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wiesz, że cała? Mnie nikt nie spytał... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pan "były radny i społecznik" nie widzi, że to są wierzby ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MILCZ RASISTO!!! Wierzby to też DRZEWA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODROŚNIE I NIE BĘDZIE ZAGRAŻAĆ NIKOMU-DOBRZE ZROBILI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chlastam wierzbę identycznie. Gałęzie odbijają pięknie, korona formuje się w ciągu jednego roku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...