Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W oplu pękła opona. Groźny wypadek na S17

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2018 r. o 11:59 Powrót do artykułu
dojazdówka..
Odpowiedz
lewy przód w oplu to dojazdówka - pewnie troszkę za szybko na dojazdówce się pojechało
Odpowiedz
opona dobiegała dziesięciu lat co najmniej ... dobre opony same z siebie nie pękają. szkoda VW bo on był przypadkowym uczestnikiem głupoty i sknerstwa kierowcy opla.
Odpowiedz
Tak kończą mistrzowie kierownicy na spróchniałych kapciach mistrz jedzie taką furą więc wszystkich wyprzedza...
Odpowiedz
"opona dobiegała dziesięciu lat co najmniej ... dobre opony same z siebie nie pękają" Na tej samej trasie 2-3 lata temu zdarzył się wypadek w którym pękła NOWA opona. I co, znaFco?
Odpowiedz
Pęknięta guma to dopiero początek kłopotów.
Odpowiedz
byłeś na miejscu?
Odpowiedz
Pismaki wypisujecie takie bzdury aż się niechce czytać...
Odpowiedz
Ciekawe ile na liczniku miał ten "mistrz" z opla na dojazdówce ,raczej więcej niż 70km/h.
Odpowiedz
Dodatkowo nikt mu pewnie nie powiedział że dojazdówki w aucie z przednim napędem nie zakłada się na przednią oś ,bo z reguły ma mniejszą średnicę i można rozwalić mechanizm różnicowy.
Odpowiedz
Widzialem to zdarzenie, kierowca opla jechal okolo 200 km/h
Odpowiedz
Nic innego - debil. Na dojazdówce i na osi kierowanej... tak to się właśnie kończy.
Odpowiedz
znając życie policjanci za spowodowanie wypadku od razu wplepili mandat 500 zł...
Odpowiedz
undefined napisał:
Dodatkowo nikt mu pewnie nie powiedział że dojazdówki w aucie z przednim napędem nie zakłada się na przednią oś ,bo z reguły ma mniejszą średnicę i można rozwalić mechanizm różnicowy.
 Ciekawe... Chyba tylko przy zaspawanym dyfrze.
Odpowiedz
Szkoda że nie był to konus stara morda która pluje jadem i wyzywa innych od bandyckie mord
Odpowiedz
ja ***e.. i znowu fachowcy rozkminili przyczyny wypadku.. *** ludzie. dajcie spokój . 
Odpowiedz
holowczyc napisał:
ja ***e.. i znowu fachowcy rozkminili przyczyny wypadku.. *** ludzie. dajcie spokój .
  MAasz rację, te żółte naklejki 60, nie zakładać na przednią oś, są dla frajerów !! To i tak wian drogowców !!
Odpowiedz
Ja bym na miejscu właściciela podał do sądu producęta tej opony, Z dobrym papugą duże odszkodowanie jak w banku!
Odpowiedz
pewnie na separator najaechał..
Odpowiedz
Czyli nie pękła opona, lecz dojazdówka. Z drugiej strony sam nie wiedziałem, że jest limit na dojazdówce. Ja mam w Oplu opony do 180kmh. Maksymalnie jadę 140-150.
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.