Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Puławach będą darmowe woreczki na psie odchody

Utworzony przez buuuuu, 7 kwietnia 2009 r. o 20:22 Powrót do artykułu
A dlaczego darmowe woreczki? Cóż to, właścicieli nie stać na woreczki "odchodowe" dla swoich pupili? Bez przesady!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny wydatek który nic nie zmieni. A jak psu sie zachce np. na Sikorskiego lub Kołłątaja to co?. Uczulić straż miejską, kilka mandacików, nagłośnienie sprawy może zmieni mentalność właścicieli piesków. Słowem przez d... czyli kieszeń do głowy to ponoć najlepsza metoda wychowawcza, sprawdzona przez lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze tylko ze na akzdym osiedlu powinien byc taki pojemnik!!!!a najlepiej zamiats wydawac kase na marne niech urzad wpadnie na pomysl zeby zatrudnic kogos kto by to sprzatal na pewno bedzie to mniejszy koszt,tym bardziej ze 90% wlascicieli pokrylo by koszty takiego sprzatania!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buuuuu napisał:
A dlaczego darmowe woreczki? Cóż to, właścicieli nie stać na woreczki "odchodowe" dla swoich pupili? Bez przesady!
to jest w interesie miasta a nie wlascicieli bo szczerze mowiac mam tog dzies czy sa te gowna czy nie niech kaza sprzataczkom sprzatac odchody a nie tylko plotkuja pod klatkami i nic nie robia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbyś mieć taka robote jak one ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie powinien ktos sprzatac psie odchody w innych miastach jakos sprzataja tylko te zasrane pulawy....jak zwykle zacofane niby takie czysciustkie idealne a tak anprawde beznadziejne!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem takie pojemniki powinny stać na każdym rogu ulic, psów w Puławach jest bardzo dużo.Koszt zakupu nie jest duży a byłoby przynajmniej gdzie wyrzucać psie kupy.Sama sprzątam po swoim psie i nie widzę w tym problemu, problem mam jedynie z wyrzuceniem psiej kupy, bo koszy jest mało a po za tym te dostępne są przeznaczone na inne śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, do sprzątania polecam papierowe torebki z łopatką Fedog. WWW.FEDOG.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często przechodzę obok skweru przy Leśnej i woreczków nie ma.Raz czy dwa były to dzieciaki z pobliskich bloków miały zabawę.Mam pytanie po co było wydawać pieniądze na coś co nie służy nikomu.Czy naprawdę UM ma nadmiar pieniędzy na nietrafione inwestycje.Sama posiadam psa i niepotrzebne mi są woreczki sponsorowane przez miasto.Wiem jak zrobić porządek po swoim pupilu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio "przymroziło" problem. Niebawem będzie weselej... Znaczy straszniej Zakup paczki woreczków GentleDog w moim sklepiku ( 16 sztuk ) to koszt mniejszy niż 2 złote. Kupiłem w firmie technika2011.pl - polecam Jeśli sami nie zadbamy o SWOJE kupy ( bo jesteśmy odpowiedzialni za swoje pieski, jak za siebie ) - żadne automaty świata tego nie załatwią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, polecam bardziej higieniczne rozwiązania niż niż woreczki, zapraszam na www.WuCuPsinka.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam psa i nie potrzebuję woreczków.Reklamówki które dają w sklepach podczas zakupów wykorzystuję do zbierania psich odchodów i nikomu nie zawracam głowy.Trzeba uczulić niektórych posiadających psy,że pod progiem klatek schodowych potrzeb swoich pies nie powinien załatwiać a jak załatwi to trzeba sprzątnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
athol napisał:
zgadzam sie powinien ktos sprzatac psie odchody w innych miastach jakos sprzataja tylko te zasrane pulawy....jak zwykle zacofane niby takie czysciustkie idealne a tak anprawde beznadziejne!!
To chyba mało podróżujesz .Zobacz co się dzieje w Warszawie kopa na kopie i kopą psią pogania.Zaobserwowałem,że starsze panie zupełnie nie zwracają uwagi gdzie się pies załatwia i co z tym zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...